Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto poza zasięgiem polskiego komornika
Autor Wiadomość
damias
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Konto poza zasięgiem polskiego komornika
Obecnie mam już swoje lata, żonę i dwójkę dzieci. Moja ukochana postawiła na rozwój i kilka lat temu otworzyła własną firmę. Współpracują także z Nest Bankiem na profilu http://www.ekspertbudowlany.pl/profil?login=tegon forumowym. Spełnia się jako fryzjerka. Miała na to szanse również dzięki temu, że ja jako grafik zrezygnowałem z etatu w firmie reklamowej i działam jako wolny strzelec siedząc w domu. Sam wybieram pasujące mi zlecenia i mam czas dla moich dzieci. Odpowiada mi to. Ba , nawet nauczyłem się gotować. Jakie kroki podjąłem by oszczędzać? Na pewno wykluczyłem zbytki takie jak jeansy za 300 złotych. Sieciówkowe za 100 tez są warte uwagi. Kolejnym istotnym ograniczeniem wydatków było przejście ze zwykłych papierosów na papierosy elektroniczne. Są zdrowsze, mam ogromny wybór smaków a przy tym co kluczowe są dużo tańsze. No i nie marznę zimą paląc na balkonie bo bez przeszkód mogę w domu. Polubiłem przeglądanie gazetek reklamowych.

Moje poprzednie tematy:
10-07-2019 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Konto poza zasięgiem polskiego komornika - damias - 10-07-2019 21:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia poza domem nina18 15 4,665 30-11-2023 18:25
Ostatni post: maminka
  Najlepsze konto bankowe luiz 9 906 30-08-2023 21:07
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS