Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto poza zasięgiem polskiego komornika
Autor Wiadomość
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Konto poza zasięgiem polskiego komornika
Dobrze kombinujesz, ponieważ nest bank jest teraz jedną z najlepszych ofert na rynku. Możesz otworzyć ten rachunek np. kurierem poprzez wniosek internetowy. Po je go założeniu możesz skorzystać z dodatkowych produktów. Wtedy do konta osobistego możesz założyć rachunek oszczędnościowy i zarządzać środkami oraz gromadzić oszczędności. Opinie o NEST Banku są zawarte przykładowo na blogu w komentarzach. Polecam zajrzeć i sprawdzić jak kształtują się obecnie. Na forum mam pytanie do Was odnośnie konta osobistego w Nest Banku. Mianowicie nie mam obecnie, co miesięcznych wpływów ani nic z tych rzeczy. Bo na razie jestem na etapie zmiany pracy. Pomyślałem, że przydałoby mi się konto w banku tak po prostu. Przyznam ze na blogach i forach szukam od jakiegoś czasu jakiejś oferty, dzięki której nie musiałabym opłacać tego konta. Warto tylko żeby go mieć za darmo. Czy to jest taka oferta Nest Konta, która spełni moje oczekiwania. Rolleyes

Czy to prawda, że ten rachunek jest bezwarunkowo, nadal bezpłatny dla indywidualnych klientów? Samo konto w tym banku jak i karta są darmowe i nie wymagają regularnych zasileń wynagrodzeniem. Podobno to dawny bank smart, który zmienił się w nest bank. To nie tylko zmiana nazwy, ale też fizyczne połączenie smart banku z biz bankiem. Nie obawiam się wprowadzenia w Nest banku zbyt wysokich opłat za kartę i rachunek. Obecny prezes banku zapewnia klientów, że opłaty dla konta osobistego nie zostaną aktualnie wprowadzone. Wiem, że ten bank obecnie na forach ma pozytywne opinie, wraz z recenzjami blogerów w internecie, więc jestem dość spokojny. Jeżeli opłaty będą za wysokie albo zostaną podwyższone to możesz zmienić bank na inny. Oczywiście o ile znajdziesz tańszy od obecnego, a to teraz może być trudne na rynku. Cool

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2019 09:12 przez pewos.)
29-04-2019 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Konto poza zasięgiem polskiego komornika - pewos - 29-04-2019 09:12

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia poza domem nina18 15 4,662 30-11-2023 18:25
Ostatni post: maminka
  Najlepsze konto bankowe luiz 9 904 30-08-2023 21:07
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS