Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
program do fakturowania
Autor Wiadomość
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: program do fakturowania
A czy możecie polecić jakiś prosty w obsłudze, a jednocześnie darmowy program do faktur jpk? Z jakiego oprogramowania Wy korzystacie w Waszych firmach? Jesteście z niego zadowoleni? Jakie programy polecacie?

Moje poprzednie tematy:
29-04-2021 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: program do fakturowania
Może wypróbuj ten program https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie ? Słyszałam że jest bardzo prosty w obsłudze i można go wypróbować za darmo. Jeśli chcesz samodzielnie prowadzić księgowość, to on się sprawdzi.

Moje poprzednie tematy:
03-05-2021 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: program do fakturowania
Mam w firmie darmowy program do faktur online i nie sprawia mi on żadnych trudności w obsłudze, wszystko tu jest jasne i przejrzyste i bardzo ułatwia prowadzenie biznesu. Bez problemu można wystawić fakturę bezpośrednio z komputera nabywcy lub w terenie, z przenośnego urządzenia

Moje poprzednie tematy:
10-05-2021 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: program do fakturowania
Bardzo ważne jest by posiadać dobry wgląd do faktur i płatność. Wszystko razem możecie mieć w https://morganizerfinansow.pl/ jest to doskonała aplikacja, dzięki której będzie mieli wgląd do ważnych rzeczy.

Moje poprzednie tematy:
10-06-2021 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olaprima
Senior Member
****

Liczba postów: 286
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #15
RE: program do fakturowania
Pewnie to fajna sprawa taki program do fakturowania jednak ja wolę aby całą pracę związaną z rachunkami wykonywało biuro księgowe https://innovation.net.pl/biuro-rachunkowe-lancut . Pracuje tam wykwalifikowana kadra i ma duże doświadczenie. Poza tym zostało mi polecone, więc nie mam się co martwić o jakieś błędy czy pomyłki.

Moje poprzednie tematy:
24-08-2021 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #16
RE: program do fakturowania
Mnie interesuje konkretnie dokument taki jak faktura z odwrotnym obciążeniem vat . Szukam informacji na ten temat i znalazłam ciekawy artykuł. Przyznam szczerze, że księgowość jest dla mnie trochę skomplikowana ale w sumie nie ma rzeczy, których nie da się nauczyć. Wystarczy wytrwałość

Moje poprzednie tematy:
31-08-2021 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: program do fakturowania
Nie znam darmowego programu do wystawiania faktur. Ale może zainteresuje was ten program tu https://www.mega-tech.com.pl/ Jest to bardzo dobrze przygotowany program do wystawiania faktur online. Macie możliwość sprawdzenia jego funkcjonlności za darmo w czasie okresu próbnego. Nie dostaniecie o za darmo, ale promocja -50% też jest dobrą propozycją.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2021 06:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: program do fakturowania
Bardzo dobry program do fakturowania i nie tylko znajdziesz tutaj https://www.mega-tech.com.pl/ewidencja-d...sprzedazy/ Szczerze go polecam. Sama korzystam z niego od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Możesz go testować 7 dni za darmo.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2021 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: program do fakturowania
A wiecie, że teraz następują zmiany w składaniu faktur. Nie wiem, czy wiecie ale od nowego roku e-faktury będzie można składać przez specjalne systemy - co będzie jeszcze bardziej komfortowe i skuteczne w działaniu. Z tego co wiem, to nawet i szybciej będzie można się doczekać zwrotów vat. Także super.

Moje poprzednie tematy:
16-11-2021 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: program do fakturowania
Skoro mówicie, że się na tym znacie, to wydaje mi się, że program może być okej, tylko trzeba pamiętać także i o tym, że mimo wszystko problemem może być zmienność przepisów. Nie wszystkie programy są odpowiednio aktualizowane. A może zerkniecie, czy biuro rachunkowe w Warszawie ma wolne terminy? Nazywa się Petra i na pewno dobrze poprowadzi Wasze księgowania.

Moje poprzednie tematy:
19-11-2021 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Księgowość - program do fakturowania MichałWrok 15 1,327 20-09-2023 09:32
Ostatni post: sylka
  Program magazynowy pawelpruski 5 963 13-06-2023 13:01
Ostatni post: keszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS