Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzatanie
Autor Wiadomość
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: sprzatanie
Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.odkurzamywszystko.pl/odkurzacze-do-pylow/

Moje poprzednie tematy:
13-10-2021 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: sprzatanie
A co powiecie na zakup roomby? Dla mnie okazała się wielkim odciążeniem i przynajmniej teraz w domu mam idealnie czysto

Moje poprzednie tematy:
16-10-2021 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: sprzatanie
Moim zdaniem dużo w tym temacie zależy od Waszego podejścia. W końcu jeśli chodzi o znalezienie skutecznych metod dla siebie, to kluczem będzie w ogóle świadomość tego, jakie środki czyszczące do domu są aktualnie polecane przez specjalistów. To już musicie sami się o tym przekonać na branżowych stronach. Ja trafiłem ostatnio na stronę z detergentami na https://voigt.pl/profesjonalne-srodki-ut...-czystosci Osobiście nie znam tej firmy ani jej produktów. Macie z nimi jakieś doświadczenia?

Moje poprzednie tematy:
    23-12-2021 17:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ignorantka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 405
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #44
    RE: sprzatanie
    Przez wakacje odwiedzaliśmy rodzinkę i między innymi byliśmy u wujostwa, które ma bardzo duże biuro projektowe. Jeszcze kilka lat temu za porządek odpowiadała zatrudniona przez nich sprzątaczka, ale wraz z rozwojem firmy bardziej opłacało się to outsourcować. Wykorzystywana jest do tego obecnie firma sprzątająca Wrocław, która musi wysprzątać całe biuro na błysk, według ustalonego harmonogramu.

    Moje poprzednie tematy:
    26-12-2021 19:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,315
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #45
    RE: sprzatanie
    Różnego rodzaju środki czystości na pewno znajdziecie tutaj https://sklep.clovin.com.pl/srodki-czyszczace . Myślę, że obecnie zakupy online, to naprawdę super sprawa. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Koniecznie rozejrzyjcie się tam na spokojnie, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.

    Moje poprzednie tematy:
    12-01-2022 13:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #46
    RE: sprzatanie
    Sprzątając i stosując przy tym różne środki chemiczne warto też zadbać o to ochronę swoich dłoni, Ja zawsze sprzątam w dobrych jakościowo rękawiczkach, ponieważ jestem uczulona na lateks wybieram rękawiczki winylowe. Możecie je znaleźć w ofercie firmy https://www.grupa-anmar.pl/safemed/rekawice-winylowe/. Bardzo dobra jakość wykonania, duża wytrzymałość a do tego rozsądne ceny. Firma bardzo sprawnie realizuje wszystkie zamówienia.

    Moje poprzednie tematy:
    27-02-2022 15:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Macerna
    Member
    ***

    Liczba postów: 222
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #47
    RE: sprzatanie
    Regularne sprzątanie jest bardzo potrzebne, a szczególnie w miejscach takich jak przedszkole prywatne. Tam dzieci mogą być szczególnie narażone na różne alergeny, dlatego należy jak najczęściej i regularnie tam sprzątać.

    Moje poprzednie tematy:
    28-02-2022 15:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lolek59
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 532
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #48
    RE: sprzatanie
    W generalnych porządkach w firmie może pomóc Firma sprzątająca Katowice. Jak najbardziej specjaliści mają też odpowiedni sprzęt, więc nie będzie dla nich żadnym problemem posprzątanie każdego pomieszczenia.

    Moje poprzednie tematy:
    08-03-2022 01:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,218
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #49
    RE: sprzatanie
    Jeżeli szukacie jakieś praktycznych porad w zakresie sprzątania to w wolnej chwili zachęcam was do zerknięcia na stronę tego portalu https://www.narew.info/wiadomosci/s/1631...ten-temat. Można tam znaleźć naprawdę wiele inspirujących treści, więc myślę że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

    Moje poprzednie tematy:
    06-06-2022 13:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    seba
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 905
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #50
    RE: sprzatanie
    Warto też pomyśleć poważnie o zakupie profesjonalnego sprzętu do sprzątania. To z pewnością ułatwi nam zadanie. Na przykład takie urządzenia firmy Karcher: https://erpixkarcher24.pl/62-akcesoria . Zachęcam do zapoznania się z nimi.

    Moje poprzednie tematy:
      19-07-2022 15:44
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Profesjonalne sprzątanie nadde 13 2,540 01-02-2024 12:01
      Ostatni post: dajuber
        Sprzątanie aylanoj 38 5,734 25-09-2023 09:16
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS