Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum lub okolicach centrum War
Autor Wiadomość
Maja
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum lub okolicach centrum War
Które hotele możecie mi polecić na szkolenie i konferencje w centrum lub jego okolicach w Warszawie. Moja firma organizuje szkolenie i szukam czegoś sprawdzonego. Doradźcie?

Moje poprzednie tematy:
13-12-2018 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kajka
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum Warszawy
Jeśli chodzi o super szkolenie z duża salą szkoleniową to poszukaj tutaj http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ Na pewno znajdziesz tu odpowiednie miejsce. Powodzenia.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2018 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzazuzanna
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Które hotele polecacie na szkolenie
Jeśli szukasz czegoś na szkolenia to polecam Zebra Tower. Super lokalizacja na ulicy Mokotowskiej. W sumie to tylko kilka km od Dworca Centralnego. Dojazd bezproblemowy, pod dostatkiem autobusów i tramwajów, jak ktoś nie może dostać się samochodem. Znajduje się przy Metrze Politechnika w nowym biurowcu. Sale konferencyjne w obiekcie to 3 komfortowe sale o różnych wielkościach, z możliwością adaptacji. .Największa sala ma powierzchnię 100 mkw. Jest całkowicie przeszklona, mniejsza z dźwiękoszczelną ścianką ma 50 mkw. Jest jeszcze coś Laboratorium Kreatywne to przestrzeń bardziej do Chilloutu i burzy mózgów. Są tam pufy, worki sako oraz uwaga wanna z poduszkami i trwa na podłodze  Pozostałe pięć to sale szkoleniowe, więc coś dla Ciebie. A zapomniałam wspomnieć o pięknych panoramach z okien. Wychodzą one na Pałac Kultury i Pole Mokotowskie. Na parterze budynku jest restauracja i kawiarnie. To dobre rozwiązanie dla tych co nie życzą sobie przerwy kawowej.

Moje poprzednie tematy:
    20-12-2018 00:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anna K.
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 6
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Które hotele polecacie na szkolenia i konferencje w centrum
    Jeśli nie wiesz gdzie zorganizować konferencję w centrum Warszawy to osobiście polecam Hotel Gromada. Ostatnio tam organizowałam konferencje dla grupy blisko 100 osób. Nie było problemu ze znalezieniem odpowiedniej sali. Ten hotel posiada 8 świetnie wyposażonych i nowoczesnych sali konferencyjnych, gdzie znajduje się cały potrzebny sprzęt multimedialny. W sumie nie mogę powiedzieć również nic złego o obsłudze całego obiektu. Są bardzo profesjonalni i świetnie rozumieją potrzeby klienta. Z dojazdem nie było również problemu, bo lokalizacja jest bardzo wygodna. Większość słuchaczy konferencji przyjechała komunikacją miejską, co zaś tyczy się reszty, czyli osób przyjeżdżających samochodem, to na miejscu jest duży parking i nikt nie miał problemu z parkingiem. Warto również wspomnieć o świetnym zapleczu gastronomicznym. Można zjeść tam smacznie i tanio. Bardzo polecam.

    Moje poprzednie tematy:
      07-01-2019 14:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maria Pe
      Member
      ***

      Liczba postów: 171
      Dołączył: Jul 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Które hotele polecacie na szkolenia
      Ja może trochę z innej beczki w takim razie, ale podpytam, bo może akurat będziecie orientowały się w temacie, bo też dotyczy hoteli.
      Szukam firm, które zajmują się dystrybucją bardzo dobrej jakościowo pościeli hotelowej. Może jesteście w stanie mi kogoś polecić?
      Chodzi mi o jakiś spory wybór klasycznej pościeli tego typu, bo planujemy ruszyć wiosną z małym pensjonatem. Będę wdzięczna za namiary.

      Moje poprzednie tematy:
      19-02-2019 15:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Które hotele polecacie
      Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby taniego i komfortowego noclegu w centralnej Polsce, to polecam Wam Hostel Soleil w Kutnie, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.hostelsoleil.pl/. Ceny za dobę nie są tam wysokie, do wyboru są pokoje 1,2,3 lub 4-osobowe, a na miejscu można zjeść pyszne śniadanie Wink

      Moje poprzednie tematy:
      13-12-2019 12:29
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      byniek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,592
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Które hotel
      Aktualnie też poszukujemy dobrej jakościowo sali szkoleniowej i chcę Was zapytać o ofertę http://www.nadodrzebusinesspoint.pl/salaszkoleniowa-2/ jeżeli ktoś jest z tego miasta i kojarzy ich ofertę to bardzo proszę o kilka słów opinii. Pozdrawiam serdecznie.

      Moje poprzednie tematy:
      24-05-2022 08:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      olgiernuk79
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 16
      Dołączył: Oct 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Które hotele polecacie
      Witam ja polecam hotel Radom https://ugrubego.pl doskonały klimat, dobre jedzenie.

      Moje poprzednie tematy:
      26-05-2022 11:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jakie okna od firmy Drutex polecacie? alicja930 2 159 29-02-2024 23:53
      Ostatni post: alicja930
        doradca zawodowy szkolenia dajuber 0 54 26-02-2024 14:35
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS