Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badania
Autor Wiadomość
butyr
Member
***

Liczba postów: 96
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Badania
badania sa bardzo ważne, sama uczęszczam regularnie na takie do laboratorium diagnostyki, krew i mocz raz do roku, badanie się robi na miejscu, zaś jezeli chodzi o wyniki to dostajemy je online, wiec jak widać jest to duże udogodnienie

Moje poprzednie tematy:
18-12-2019 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Badania
a gdzie robicie badania związane z medycyną pracy w Warszawie ? Ja dość długo naszukałam się miejsca, gdzie można by to zrobić sprawnie i bez kolejek i z polecenia znajomej z nowej pracy trafiłam do przychodni MediVita https://badania.medycynapracywawa.pl/. Fajne miejsce, wszystko odbywa się w ciągu 1 dnia, nie ma żadnych kolejek czy dłuższych przestojów., Sprawnie trafia się do specjalistów na konkretne badania a potem do lekarza, który wystawia już stosowane doświadczenie.

Moje poprzednie tematy:
27-12-2019 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Badania
Na stronie Carolina Medical Center można znaleźć informację, że - "Dla prawidłowego rozpoznania przyczyny problemu zdrowotnego niezwykle ważne jest staranne wykonanie badań diagnostycznych oraz badań laboratoryjnych." Ja się zdecydowanie z takim podejściem zgodzę, ponieważ świadczy to o tym, że pacjent zostanie tam odpowiednio potraktowany.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2020 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Badania
Musimy dbac o siebie i badac sie. Pamietam jak moj dziadek mial spory problem z cholesterolem a wyszlo to dopiero niedawno w badaniu krwi. Nie odzywial sie zbyt zdrowo no ale sam przebywa w domu bo corka wyjechala a zona dawno temu zmarla. Wraz z mama postanowilismy wiec wyslac go do domu Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim bo z tego co sie dowiedzialam to dbaja tam o swoich podopiecznych no i sa pod stala opieka lekarską. Rzeczywiscie tak jest - dziadek ma teraz idealne wyniki badan i czuje sie tam dobrze bo nie doskwiera mu juz samotnosc

Moje poprzednie tematy:
22-07-2020 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Badania
Każde badanie jest bardzo ważne, ja ostatnio miałem padanie słuchu, z racji tego, że noszę aparat słuchowy. Miałem problemy z szumieniem i okazało się, że to przez baterie, na stronie http://abcsluchu.pl/baterie-312 przeczytałem, że najlepsze są baterie 312 i je kupiłem, teraz już nie mam tego problemu.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2020 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Badania
Prawda jest taka, że teraz to trudno dostać się na kasę chorych na jakieś badania czy do lekarza. Tylko osoby, które posiadają pakiet medyczny mają łatwiej. Jeśli więc nie chcecie czekać w kilometrowych kolejkach, to warto sobie zerknąć tutaj https://hms-assistance24.com/ . Są tam bowiem dostępne różne ciekawe rozwiązania. Poczytacie sobie na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
07-10-2020 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Badania
veronaa ja tez robiłam ostatnio badania w Medivicie, okazało się, ze lekarz medycyny pracy to tez okulista więc wszystko załatwiłam w jednym gabinecie w ciągu 30 min Smile super, ze przychodnia działa w ramach reżimu sanitarnego, personel nosi maseczki i rękawiczki, dba o to by każdy pacjent po wejściu się zdezynfekował i wypełnił wywiad.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2020 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
venar
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Badania
A moja dziewczyna miała ogromne bóle i ginekolog skierował ją na badania do szpitala medicover bo mają w tej placówce najlepszą diagnostykę endometriozy i specjalistów którzy potrafią operować nawet najtrudniejsze przypadki

Moje poprzednie tematy:
28-10-2020 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  badania Bonk80 57 11,555 25-10-2023 12:37
Ostatni post: albatros
  Badania w ciąży Emma 0 139 21-08-2023 07:52
Ostatni post: Emma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS