Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry dentysta Toruń
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Dobry dentysta Toruń
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart Wink Ktoś, coś?

Moje poprzednie tematy:
30-11-2018 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dobry dentysta Toruń
Ciężko jest trafić na dobrego dentystę...albo w każdym razie ja raczej nie miałam do tej pory szczęścia. Ostatnio dostałam od koleżanki namiar na Klinikę w galerii Polna Park (oni się nazywają KSE, na stronie http://www.kse.dental jest ich cennik). Byłam, sprawdziłam i jestem pozytywnie zaskoczona. W końcu lekarz z podejściem przy którym się tak nie stresowałam jak zawsze i też trzeba przyznać że pan doktor miał wyjątkowo pewną rękę, nie szarpał się, nie trwało to wieki, nie musiałam się wić na fotelu jak piskorz...co było normą w moich poprzednich wizytach u różnych stomatologów.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2019 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dobry dentysta Toruń
Moim zdaniem bardzo ważne będzie to, byście zawsze decydowali się na cykliczne wizyty u stomatologa. Myślę, że warto znaleźć gabinet, w którym będziecie czuli się dobrze. Na stronie https://glamsmilepoland.pl/oferta/ortodoncja/ więcej o tym się dowiedziałem i uważam, że takie kwestie mają bardzo duże znaczenie.

Moje poprzednie tematy:
    28-04-2022 01:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Dobry dentysta Toruń
    w Toruniu jak widać nie brakuje gabinetów stomatologicznych. Jeśli natomiast szukacie miejsca dla całej rodziny, także dla dzieci, to zdecydowanie warto wybrać się do kliniki https://alldente-stomatolog.pl/. Bardzo przyjazny gabinet, miły i zaangażowany personel, szybkie terminy a do tego rozsądne ceny leczenia.

    Moje poprzednie tematy:
    08-12-2022 12:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Dobry dentysta pawelpruski 79 16,087 03-04-2024 13:57
    Ostatni post: dajuber
      Dobry barber Bydgoszcz miki789 1 100 13-03-2024 14:05
    Ostatni post: pawelpruski

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS