Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból łydek.Co robić?
Autor Wiadomość
dominik20
Member
***

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ból łydek.Co robić?
Witam. Mam 19 lat. Od 10 lat trenuje piłkę nożną. Mniej więcej od kwietnia - maja dokucza mi ból łydek. Myślałem na początku że to zakwasy. Niedawno miałem ponad miesiąc odpoczynku. Niestety ból nie ustąpił. Codziennie rano czuje się jakbym cały poprzedni dzień biegał.

Co robić?

Moje poprzednie tematy:
29-11-2018 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ból łydek.Co robić?
Polecam skontaktować się z lekarzem ortopedą. Ewentualnie z rehabiliantem bo powodów bólu łydek moze byc bardzo wiele. I warto byłoby zorientować się co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Może być to po prostu przetrenowanie albo przemęczenie. Sama również tak kiedyś miałam Pomogło

Wprowadzenie rozgrzewki przed aktywnością.

Oraz kupienie opaski kompresyjnej https://www.os1st.pl/kompresja-strefowa
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
29-11-2018 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alanabui
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ból łydek.Co robić?
I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here youtube red

Moje poprzednie tematy:
    06-12-2018 07:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Ból łydek.Co robić?
    Najlepiej zapytaj o to lekarza. Możesz zajrzeć na stronę https://lekarzpomaga.pl/ i zapytać też lekarza przez internet. Jest to duże ułatwienie bo nie musisz z bólem biegać po przychodniach lekarskich.

    Moje poprzednie tematy:
    06-12-2018 12:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Macerna
    Member
    ***

    Liczba postów: 222
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    Star RE: Ból łydek.Co robić?
    A nie myślałeś o tym, by udać się do ortopedy? Różne urazy w przypadku osób aktywnych pod względem wysiłku fizycznego zdarzają się stosunkowo często, więc według mnie jak najbardziej powinieneś skontaktować się z jakimś ortopedą. Nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale w razie czego polecić Ci mogę Adriana Stępińskiego z Poznania (http://www.adrianstepinski.com). Miałam okazję korzystać z jego pomocy i byłam zadowolona.

    Moje poprzednie tematy:
    21-12-2018 09:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marysia8383
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 371
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Ból łydek.Co robić?
    Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach każdy ma jakieś dolegliwości bólowe w mniejszym bądź większym stopniu. Ja np. cierpię na migreny. Powiem szczerze, że ból jest czasem nie do wytrzymania. Wiem, że tutaj https://migrena-botulina.pl/ leczą takie schorzenia toksyną botulinową. Wystarczy kilka bezbolesny zabiegów i po problemie. Brzmi całkiem ciekawie.

    Moje poprzednie tematy:
    25-12-2018 12:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Clumok
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 328
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Ból łydek.Co robić?
    Co robić? Pójść do lekarza, do dobrego ortopedy Wink Ja niekoniecznie z łydkami, ale tutaj w okolicach kostki zawsze czułam długotrwały ból po bieganiu itp. Problem był o tyle dziwny, że podczas gry, biegania wszystko było okej, a bolało dopiero jakoś pół godziny po zakończeniu i kilka godzin mi doskwierało. Wybrałam się do http://ortopeda.lublin.pl/ według opinii na necie i poleceń znajomych. Szybka diagnoza, proste ćwiczenia i jakieś leki na wzmocnienie kości i stawów - dwa tygodnie później już właściwie nic takiego nie było. Nawet nie pamiętam dokładnie o co tam chodziło, ale zapamiętałam dokładnie, że leczenie było szybkie i skuteczne Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    11-03-2019 20:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Ból łydek.Co robić?
    Ja podobnie jak poprzednicy uważam, że najlepsza dla Ciebie byłaby wizyta u jakiegoś sprawdzonego, zaufanego lekarza ortopedy. W Poznaniu na przykład warto się udać do Centrum Medycznego NeoMedica. Jak widać na stronie https://www.neomedica.pl/oferta/specjali...ortopedia/ zakres ich usług z dziedziny ortopedii jest bardzo szeroki, więc myślę, że mogliby Ci tam pomóc.

    Moje poprzednie tematy:
    12-03-2019 12:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    persymona
    Member
    ***

    Liczba postów: 183
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Ból łydek.Co robić?
    Ja mam w pogotowiu w apteczce dip rilif, do smarowania, schładza, działa przeciwobrzękowo i przeciwbólowo, szybko przynosi ulgę, jak zaczynam sezon rowerowy to zawsze na początku ciężko, zakwasy i w nocy skurcze łapią

    Moje poprzednie tematy:
    13-03-2019 21:53
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    talassa
    Member
    ***

    Liczba postów: 234
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Ból łydek.Co robić?
    Robię masaż, jak jest bardzo źle to od bólu gardan, smaruję jakimś chłodzący żelem i czekam aż trochę przyjdzie, jak często masz tgo rodzaju bóle to pomysl o fizjoterapeucie, on cię ukieruje jak z takimi bolami walczyć

    Moje poprzednie tematy:
    17-03-2019 00:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ból pleców - jakaś maść? Urd 29 67,849 26-02-2024 11:23
    Ostatni post: danosia

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS