Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kremik
Autor Wiadomość
benecka
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: kremik
Dokładnie, wszystko zależy od tego, jaki masz typ cery. Ja na przykład jestem diabetykiem i stosuję całkiem inne produkty. Pielęgnacja skóry diabetyków wymaga odpowiedniej uwagi. Ja myślę o zakupie kosmetyków z oferty https://sklep.arkana.pl/pl/c/Pielegnacja...betyka/444 . Zresztą, już kilka razy słyszałam dobre opinie na temat produktów z Arkana.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2018 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: kremik
Jeżeli szukasz dobrych kosmetyków to szukaj tych które mają w sobie olej z konopi lub są na takim oleju z konopi produkowane. Olej z konopi to nic innego jak olej cbd o silnych właściwościach leczniczych więc nada się idealnie do pielęgnacji skóry. Olej z konopi posiada bardzo dobrą ofertę cenową więc warto się nad nim zastanowić.

Moje poprzednie tematy:
20-07-2018 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: kremik
Ważne, żeby kremy nie obciążały zbytnio stanu naszej cery. Dlatego ja jestem zwolenniczką tylko naturalnych składników. Od dłuższego czasu stosuję kremy marki Calluna Medica. Przede wszystkim skończyły się problemy z jej nawilżeniem. Skóra świetnie się regeneruje i wyglądam promiennie. Polecam nie tylko ja z własnego doświadczenia, ale nawet reklamuje te kosmetyki Kasia Cichopek.

Moje poprzednie tematy:
09-02-2019 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: kremik
Kremy takie nawilżające czy przeciwzmarszczkowe to co jakiś czas zmieniam, próbuje nowości. Najważniejsze dla mnie właśnie żeby nawilżać. Regularnie stosuje tylko Remescar pod oczy - redukuje worki i cienie pod nimi. I to jest mój codzienny must have

Moje poprzednie tematy:
12-02-2019 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS