Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wypadek
Autor Wiadomość
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: wypadek
W przypadku, gdy wypadek wydarzy się w UK, to tutaj https://insito-odszkodowania.uk/no-win-no-fee/ macie namiar na firmę, która pomoże w odzyskaniu odszkodowania. W wielu bowiem sytuacjach jest tak, że nie wiemy jak się za to zabrać. Na stronie macie wiele ciekawych informacji na temat ich działalności. Pobierają wynagrodzenie, gdy odzyskają odszkodowanie.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2022 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,231
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: wypadek
Jeżeli zastanawiacie się gdzie moglibyście odbyć profesjonalne leczenie po wypadku, to ja od siebie polecam wam zgłosić się do Centrum medyczne gamma w Warszawie. Z tego co wiem, swoją placówkę mają na terenie Żoliborza i Mokotowa, więc wybierzcie to miejsce, co którego macie bliżej

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2022 07:51 przez patisia78.)
25-06-2022 07:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: wypadek
Ja przy wyborze szrotu w pierwszej kolejności kierowałem się terminem odbioru auta. Zależało mi na szybkim wyrejestrowaniu pojazdu i zgłoszeniu do ubezpieczyciela, że nie mam już auta. Zawsze to kolejne zaoszczędzone pieniądze. Udało mi się znaleźć Auto-Szrot niedaleko Wałbrzycha, firma nazywa się Adaxs https://adaxs.pl/szrot_walbrzych . Mówię o niej, bo się sprawdziła, nie było żadnych problemów a wręcz przeciwnie, wszystko załatwione od ręki. Auto odebrali na drugi dzień, pracownik załadował samochód na lawetę, unieważnił dokumenty, dał wszystko co potrzebne do wyrejestrowania i pieniądze do ręki.

Moje poprzednie tematy:
29-07-2022 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca za granicą i wypadek na święta w kraju tonka00 2 223 01-09-2023 14:45
Ostatni post: barto776
  Wypadek drogowy Holandia Oliwa 1 342 27-10-2022 15:41
Ostatni post: Kawalka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS