Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanapy na wymiar
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,215
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kanapy na wymiar
Witam, Interesują mnie wygodne i funkcjonalne kanapy na wymiar. Gdzie coś takiego dostanę? Jak na razie jedyna konkretna oferta jaką znalazłem to ta kanapy-na-wymiar. Kogo możecie mi jeszcze polecić?

Moje poprzednie tematy:
21-11-2018 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kanapy na wymiar
Takie kanapy do salonu i innych pomieszczeń są dostępne w dość korzystnych cenach, więc jak najbardziej warto jest się nimi bliżej zainteresować. Jednak sytuacja może wyglądać nieco inaczej w przypadku mebli na wymiar. Na pewno będą znacznie droższe. Blush

Moje poprzednie tematy:
10-03-2021 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kanapy na wymiar
Oj, to jest na pewno trudna sprawa, ale wydaje mi się, że warto poszukać w sieci. Tu mamy mnóstwo podpowiedzi na różne tematy. Sama wam powiem szczerze, że chciałabym na przykład takie https://www.galameble.com/blog/jak-wybra...ja-spania/ meble mieć, ale na razie to tylko plany. Żeby się przyłożyć do zakupu, troszkę jednak muszę się postarać.

Moje poprzednie tematy:
19-03-2021 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kanapy na wymiar
Ja to zastanawiam się nad wykonaniem mebli na wymiar. Znalazłam firmę https://rega-meble.pl/ , która ma bardzo fajną jakość mebli i ogromny wybór. Tylko obecnie jestem na etapie wyboru farb i myślę, co konkretnie by mi odpowiadało.. może macie jakieś wskazówki?

Moje poprzednie tematy:
19-03-2021 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kanapy na wymiar
Ogólnie na rynku jest tak szeroki wybór kanap o różnych wymiarach, że wydaje mi się, że nie ma potrzeby zamawiania takiej kanapy na wymiar. Mi na przykład ostatnio wpadła w oko piekna, elegancka, czarna rozkładana kanapa w sklepie internetowym https://www.edinos.pl/rozkladana-kanapa-invell. Wygląda naprawdę świetnie, a wcale dużo nie kosztuje. A Wy co o niej sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
20-03-2021 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lustro na wymiar pawelpruski 12 2,649 29-09-2023 19:29
Ostatni post: dajuber
  kuchnia na wymiar fatyka 18 1,301 17-08-2023 11:11
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS