Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbiornik jednokomorowy
Autor Wiadomość
Mania88
Posting Freak

Liczba postów: 782
Reputacja: 0
Status: Offline
Zbiornik jednokomorowy
Znajdą się tutaj jacyś specjaliści, którzy będą w stanie mi doradzić odnośnie zbiornika na szambo betonowe? Zastanawiam się czy do domu jednorodzinnego wystarczy zbiornik jednokomorowy, na przykład tego typu szambabetonowe-ekoszamb.pl ? Z tego, co już się orientowałam, zdecydowanie korzystniejszy będzie u mnie zamontowanie zbiornika betonowego, ale właśnie jeszcze waham się odnośnie tej wielkości.

Moje poprzednie tematy:
18-11-2018 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
addonek
Junior Member
**

Liczba postów: 42
RE: Zbiornik jednokomorowy
(18-11-2018 19:39)Mania88 napisał(a):  Znajdą się tutaj jacyś specjaliści, którzy będą w stanie mi doradzić odnośnie zbiornika na szambo betonowe? Zastanawiam się czy do domu jednorodzinnego wystarczy zbiornik jednokomorowy, na przykład tego typu ... ? Z tego, co już się orientowałam, zdecydowanie korzystniejszy będzie u mnie zamontowanie zbiornika betonowego, ale właśnie jeszcze waham się odnośnie tej wielkości.

Myślę, że na jednorodzinny dom powinno spokojnie wystarczyć. Zawsze podczas montażu takiego zbiornika zamontować możecie również takie http://peltron.pl/kategorie_produktow/so...i-poziomu/ sondy hydrostatyczne, dzięki którym na bieżąco będziecie wiedzieć ile znajduje się cieczy w zbiorniku.

Moje poprzednie tematy:
    28-11-2018 16:13
    Polya1982
    Member

Liczba postów: 87
    Skoro stoisz przed wyborem szamba betonowego to polecam tą lekturę - https://szamborobota2.wordpress.com, dzięki czemu dowiecie się sporo ważnych rzeczy co do wyboru szamba oraz jego umieszczenia w ogrodzie. Dzięki temu będziecie wiedzieć o co pytać producenta oraz czy nie będa potrzebne dodatkowe akcesoria jak płyty najazdowe, w razie gdyby zbiornik miał być umieszczony gdzieś pod drogą.

Moje poprzednie tematy:
      12-08-2019 23:06
      dzika_pantera
      Senior Member

Liczba postów: 273
      A może coś takiego jak fuel station byłby przydatny? Teraz jest mnóstwo jakiś fajnych rozwiązań.

Moje poprzednie tematy:
      29-08-2019 11:38
      Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sklep numizmatyczny katowice

dobry adwokat poznań

Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS