Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt studencki
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
kredyt studencki
Jakie macie zdanie o kredytach studenckich? Czy ktoś z Was zdecydował sie może na taki kredyt i czy byliście ogólnie zadowoleni?

Na co przeznczyliście pieniadze z niego?
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
16-11-2018 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mirka
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: kredyt studencki
Kredyt studencki to bardzo dobre rozwiązanie.Oprocentowanie jest bardzo niskie.Mozna go przeznaczyć na sfinansowanie swojego życia na studiach. Ale również i odłożyc na lokacie czy na koncie oszczędnościowym i dzieki temu zyskać duże oszczędnośći, które spłacimy pod koniec studiów.A odsetki zostaną. Dodatkowy zastrzyk gotówki na pewno przyda się na przyszłość.
Ze swojej strony polecam zastanowic sie jeszcze nad założeniem sobie konta studenckiego:
https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-studenckich/

Konta takie mają bardzo dobre warunki i wiele promocji.

Moje poprzednie tematy:
16-11-2018 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jullies97
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: kredyt studencki
Szczerze to nigdy nie słyszałam o kredycie studenckim. Tzn słyszałam ale nawet za bardzo nie wiem czym on się różni od innych kredytów... ;/
Moje poprzednie tematy:


    Problem ze zmarszczkami? Wypróbuj Richevon i pożegnaj się z nimi raz na zawsze https://poznajrichevon.pl/
    22-11-2018 16:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marcela
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 473
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: kredyt studencki
    Jak rzeczywiście ma się problem z gotówką na czas studiów, ma się trudny kierunek i nie ma opcji pracować to taki kredyt będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Na Bankier SMART czytałam na ten temat. Dużo bardziej się opłaca jak kredyt gotówkowy i warunki są o wiele korzystniejsze.

    Moje poprzednie tematy:
    14-06-2020 14:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS