Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza pizza - Kraków
Autor Wiadomość
gregorekrk
Member
***

Liczba postów: 228
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Najlepsza pizza - Kraków
Cześć,

W najbliższy weekend wybieramy się ze znajomymi do Krakowa. Zastanawiamy się gdzie jest najlepsza pizza w krakowie? Szukamy sprawdzonej i renomowanej restauracji gdzie po długim zwiedzaniu będziemy mogli miło spędzić czas. Polecicie jakieś ciekawe miejsca gdzie można na spokojnie usiąść i smacznie zjeść? Smile

Moje poprzednie tematy:
14-11-2018 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Najlepsza pizza - Kraków
Ja jestem ogromnym fanem włoskiego jedzenia i troszkę znam się już na tych smakach także ciężko zaskoczyć mnie "byle czym". W Polsce długo szukałem namiastki Włoch w postaci dobrej pizzy czy makaronu. Obecnie mogę powiedzieć, że jestem całkowicie wierny lokalom Pizza Dominium. Najczęściej korzystam z ich usług właśnie w Krakowie: https://www.pizzadominium.pl/lokale/krakow-rynek-glowny Częste służbowe wyjazdy do tego pięknego miasta są również okazją żeby wybrać się do jednej z ich restauracji. Lokale Pizza Dominium to dla mnie przede wszystkim wysoka jakość produktów i naprawdę spory wybór potraw. W ich ofercie znajdziecie nie tylko perfekcyjną pizzę, ale również wybitne makarony zapiekane w piecu. Wielokrotnie u nich jadałem i nigdy nie byłem zawiedziony. Ceny są przystępne, więc każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo warto sprawdzać ich stronę internetową, bo bardzo często można natrafić na ciekawą, wyjątkową ofertę/promocję.Także jeśli szukacie dobrej, włoskiej pizzy to koniecznie zwróćcie uwagę właśnie ich ofertę. Ja szczerze polecam Wink

Moje poprzednie tematy:
02-09-2019 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wybrać najlepszą wypożyczalnię samochodów? kardamonka 4 229 22-08-2023 09:43
Ostatni post: dajuber
  Jak wybrać najlepszą firmę cateringową na wesele? kardamonka 1 254 30-07-2023 15:49
Ostatni post: scyzoryk22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS