Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziecko
Autor Wiadomość
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Dziecko
Są teraz takie gadżety, które potrafią sprawić dużą frajdę. Na przykład taki zegarek z gps dla dziecka . Córka oczywiście na różowy kolor się zdecydowała, ale są też czarne i niebieskie. Taki zegarek ma bardzo przydatne funkcje jak chociażby lokalizator czy możliwość wykonywania i odbierania połączeń.

Moje poprzednie tematy:
08-10-2019 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Dziecko
Wyzwaniem na pewno też jest wybranie dobrej szkoły dla dziecka. Od początku edukacji dziecko musi mieć odpowiednie warunki do nauki. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest jedną z lepszych. Tutaj posłaliśmy dzieci i widzimy, że zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób i dziecko lubi chodzić do szkoły, nie stresuje się.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2019 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Dziecko
Zgadzam się, że szkoła jest wazna ale też warto zwrócić uwagę na wybór zajęć dodatkowych dla dzieci. Niektóre maluchy są naprawdę uzdolnione więc trzeba rozwijać ich pasje. Jeśli Wasze dzieci lubią rysować to warto posłać je na kurs rysunku dla dzieci. W Krakowie takie kursy organizuje Szkoła Rystunku Domin. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców ze świetnym podejściem do dzieci co sprawia, że maluchy czują się swobodnie i nauka przychodzi im z łatwością.

Moje poprzednie tematy:
24-11-2019 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Dziecko
Można zadbać o rozwój dziecka jeśli też wybierze się dla niego odpowiednie przedszkole. Tutaj https://www.piraciki.pl/ w okolicy Poznania jest prywatne przedszkole Piraciki. Placówka zapewnia dzieciom dobrych opiekunów i zajęcia takie jak angielski.

Moje poprzednie tematy:
26-01-2020 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Dziecko
Niektóre dzieci ciągle wykopują się spod kołdry. Takim dzieciom najlepiej jest kupić śpiworek z nogawkami. Nie ograniczają one ruchów dziecka, ale też nie dają dziecku możliwości odkrycia się w nocy. Polecam szczególnie te ze strony marsupiale, gdzie są nie drogie.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2020 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
berenika22
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Dziecko
Jesteś młodą mamą i nie wiesz jak sobie radzić z codziennymi obowiązkami? Czujesz, że przerasta Cię organizacja życia domowego? Masz wrażenie, że jesteś zmęczona rodzicielstwem? Na stronie https://www.icoteraz.com.pl znajdziesz jak poradzić sobie z bałaganem w domu i opiekować się noworodkiem jednocześnie. Dostaniesz również kilka sprawdzonych metod na zmęczenie poporodowe, a także pomoc w uporaniu się z innymi problemami.

Moje poprzednie tematy:
    04-03-2020 12:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Dziecko
    A jak wygląda u was kwestia wyjazdów z dziećmi? Jakie często wybieracie miejsca? Gdzie wyszukujecie atrakcje dla dzieci śląsk? Bo ja słyszałam coś o stronie pomyslowirodzice.pl, że tam są wymienione super propozycje. Jeszcze tego nie sprawdziłam, ale w wolnej chwili to na pewno nadrobię.

    Moje poprzednie tematy:
    17-03-2020 15:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafek34
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 409
    Dołączył: May 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Dziecko
    Przy dziecku trzeba mieć naprawdę sporą wiedzę, szczególnie na temat niektórych dolegliwości dziecka. Dziecko samo nie jest w stanie powiedzieć nam co mu dolega, dlatego do tego trzeba być spostrzegawczym. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć po czym poznać objawy odwodnienia u dziecka, które jest bardzo niebezpieczne i naprawdę łatwo do niego doprowadzić. Na stronie: https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jelit...-u-dziecka są informacje na ten temat. Dlatego warto przeczytać ten artykuł - polecam.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2020 17:56 przez rafek34.)
    20-03-2020 23:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    raku95
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 408
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Dziecko
    Dziś dzieci cierpią na brak zainteresowań. Telefon to zwykle wszystko, o czym myślą, dlatego też skupiają się na nim i tak naprawdę tracą czas. Na szczęście firma https://www.robocamp.pl/ oferuje wszelkiego rodzaju kursy z robotyki. Myślę, że taka zabawa da dziecku nie tylko frajdę, ale może i wpłynie na ich cel w życiu. W końcu programowanie to opłacalna branża.

    Moje poprzednie tematy:
    27-03-2020 13:42
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    helena_trojanska
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Dziecko
    Fajnie jest, kiedy rodzice aktywnie uczestniczą w zabawach dziecka. To zespala rodzinę, a chyba o to w tym wszystkim chodzi. Zatem kupując zabawki wybierajmy mądrze. Wiem, że kupując zabawki zdalnie sterowane, bawiła się nimi cała rodzina, a już na pewno tatuś i dziecko. Duży wybór znajdziecie w sklepie z zabawkami dla dzieci https://eltkom.pl/Zabawki-c164

    Moje poprzednie tematy:
    08-04-2020 12:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Co zrobić gdy dziecko nie chce się uczyć? Oliwa 0 999 03-10-2017 09:21
    Ostatni post: Oliwa

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS