Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szambo
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Szambo
Jakie szambo najlepiej wybrać podczas budowy domu? Trafiłam wczoraj na szamba betonowe i poważnie myślę o zakupie takiego zbiornika. Nie chcę plastikowego. Zależy i bardzo na wysokiej jakości i trwałości na lata.

Moje poprzednie tematy:
08-11-2018 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona45
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Szambo
Moim zdaniem podczas budowy warto wybrać szambo kilku komorowe i kupować do niego bakterie takie jak tutaj są oferowane https://sklepekozet.pl . Wydaje mi się, to najlepszym rozwiązaniem, gdzie każdy będzie w pełni zadowolony pod wieloma względami. Wodę zawsze z 2 i 3 pojemnika możesz wykorzystać do celów ogrodniczych.

Moje poprzednie tematy:
    11-06-2019 19:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajteeek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,424
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Szambo
    A może masz możliwość wyboru przydomowej oczyszczalni ścieków? To bardziej ekologiczne i korzystniejsze rozwiązanie także pod względem finansowym (droższe w zakupie, kilka razy tańsze w eksploatacji).

    Moje poprzednie tematy:
      12-06-2019 09:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Kindzia0034
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 24
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: Szambo
      Przed zakupem i budową szamba polecam poczytać sobie ten blog - https://szambo246.wordpress.com/. Jest on w pełni poświęcony tematyce szmaba i może bardzo przybliżyć temat tej instalacji. A na pewno trzeba wiedzieć czym charakteryzuje się szambo betonowe, gdzie można je zakopać oraz jak dobrać pojemność szamba. To pozwoli Wam dokonanie odpowiedniej decyzji w kwestii wyboru szamba do domu.

      Moje poprzednie tematy:
        09-07-2019 23:55
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        IlonaMM
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 446
        Dołączył: Jan 2019
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #5
        RE: Szambo
        zabierając się za poszukiwania przede wszystkim naprawdę wysokiej jakości naturalnych bakterii które skutecznie rozłożą i rozpuszczą ścieki w przydomowej oczyszczalni, czy szambie to ze swojego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić markę Biofos u których je kupowaliśmy i możecie je znaleźć tutaj https://sklepinco.pl/marka/biofos/ według mnie naprawdę skuteczne i przydatne rozwiązanie, tym bardziej jeśli macie problemy z jego zapychaniem i co najważniejsze naprawdę sprawnie je upłynniają. Pozdrawiam!

        Moje poprzednie tematy:
        16-06-2022 17:52
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Gooosia
        Member
        ***

        Liczba postów: 146
        Dołączył: Nov 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #6
        RE: Szambo
        Jeżeli jesteśmy już przy temacie szamba, to pamiętajcie że jego montaż to nie koniec obowiązków. Przez cały czas powinniśmy regularnie oczyszczać szambo. Dobrze sprawdzą się przy tym biopreparaty ze strony https://sklepekozet.pl. U nas bardzo skutecznie usuwają bakterie, nigdy nie śmierdzi, więc jestem w pełni zadowolona. Biopreparaty są bezpieczne dla wszystkich osób, dlatego nie ma obaw przed jakimikolwiek niepożądanymi skutkami.

        Moje poprzednie tematy:
        28-06-2022 18:12
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        raku95
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 408
        Dołączył: Jun 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: Szambo
        Skoro o tym mowa, to jak myślicie, ile będzie kosztował wyłącznik ciśnieniowy do pompy głębinowej , jeśli takową będę chciała w oczyszczalni dodatkowo zamontować? Bo widzicie, dla mnie to wszystko jest mocno zagmatwane, dlatego mam nadzieję, że wszystko się uda mi się kupić z Waszą pomocą. Coś mi doradzicie, kochani?

        Moje poprzednie tematy:
        04-07-2022 02:24
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        jjusti18
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,506
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Szambo
        Natomiast jak chodzi o instalacje takich innowacyjnych przepompowni do ścieków, tłoczeń itp. To zauważyłem, że w tym kierunku opłacałoby się odwiedzić firmę https://ekowater.pl/ , ponieważ oni oferują nowoczesne urządzenia/ stacje do tego.

        Moje poprzednie tematy:
        28-07-2022 17:26
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        blaack
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 566
        Dołączył: Apr 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Szambo
        Ja miałam szambo w rodzinnym domu i nie byliśmy zadowoleni. Widzieliśmy, że trzeba iść z duchem czasu i mało kto się na nie decyduje w obecnych czasach. Dlatego pomyśleliśmy z mężem, że jak już będziemy budować dom to na pewno wybierzemy przydomową oczyszczalnię ścieków. Mamy na oku taką konkretnie https://ekodren.pl/p/epureco-4/ doradzono nam, że będzie najlepsza dla wielkości naszego gospodarstwa domowego. Cenowo też nam odpowiada.

        Moje poprzednie tematy:
        01-08-2022 19:20
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Szambo na działkę Elizabeth88 25 7,456 10-09-2023 23:52
        Ostatni post: magda676
          Jak szambo - to szczelne, prawda? wotciarz 12 4,922 30-07-2022 18:27
        Ostatni post: Layla16

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS