Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
Autor Wiadomość
Oliwa
Senior Member
****

Liczba postów: 481
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Praca
Cześć, czy Waszym zdaniem muszę dużo zainwestować aby otworzyć własny zakład fryzjerski? Tu finanse zdania są podzielone.

Moje poprzednie tematy:
07-11-2018 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Praca
Pracę zawsze można zmienić tym bardziej, że nada jest rynek pracownika i wiele firm potrzebuje konkretnych fachowców. Ja również w tym roku zdecydowałam się na zmianę pracy, gdzie się nie odnajdywałam i dużo mniej zarabiałam i tego nie żałuję. A jak na przykład chcecie jednak wyjechać za granicę to możecie sprawdzić sobie oferty pracy Finlandia od zaraz i co najważniejsze podejmiecie konkretne decyzje zawodowe. Przede wszystkim głównie od strony finansów.

Moje poprzednie tematy:
21-12-2022 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Praca
Jeżeli interesuje Cię praca za granicą od zaraz Finlandia to możesz sobie sprawdzić aktualne propozycje na dobrych portalach pracy, gdzie są także opcje z urzędu pracy. Warto się zapoznać i jeśli stara praca Wam nie odpowiada to można przekonać się, że istnieją inne możliwości (i to dużo przystępniejsze). Pozdrawiam serdecznie!

01-01-2023 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Praca
Mnie podczas pracy za granicą, w branży, w której kompletnie nie miałam doświadczenia pomogła wiedza ze strony https://abrasivia.pl. W dziale montażu w firmie automotive musiałam często korzystać z różnego rodzaju śrub i dzięki tej wiedzy szybko zrozumiałam, która do czego służy. Ogólnie nigdy nie sądziłam, że twardość śrub ma aż takie znaczenie.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2023 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Praca
A czy wiecie, jakie zarobki senior java developer posiada? Słyszałam, że naprawdę niezłe... Nawet specjaliści IT mogą liczyć na pięciocyfrowe podwyżki, ja jestem w szoku. Ale nic dziwnego, kiedy jest takie zapotrzebowanie na programistów itd.

Moje poprzednie tematy:
09-01-2023 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Praca
Prowadzenie własnej firmy to spore wyzwanie, zwłaszcza w obecnych czasach. Wiele osób decyduje się jednak zostać na etacie czy pracować na zlecenie. Jeśli szukacie sprawdzonych ofert legalnej pracy to warto skontaktować się z firmą https://remedyhr.pl/. Działają w tej branży od dłuższego czasu, mają doświadczenie, zespół wykwalifikowanych pracowników. Na pewno znajdą dla Was coś odpowiedniego.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2023 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Praca
Jak szukasz naprawdę dobrze płatnej pracy to polecam zapoznać sie z ofertą tej firmy https://centrumlaserowe.com/praca/ Która aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko operatorów krawędziarki czy laserów. Nie jest to może łatwa praca ale na pewno dobrze płatna.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2023 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kotar
Senior Member
****

Liczba postów: 524
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Praca
Moim zdaniem to na tyle indywidualne kwestie, że każdy powinien samodzielnie przeanalizować, co byłoby dla niego najkorzystniejszym wsparciem w ramach szukania pracowników. Na stronie https://fachpraca.pl/dla-firm/ można dowiedzieć się więcej, jak zamieszczać ogłoszenia w internecie. Ktoś z Was już korzystał z takich opcji?

Moje poprzednie tematy:
    15-01-2023 21:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Praca
    Według mnie zawsze jest czas na zmianę pracy, jeśli macie motywację i chęci to na pewno nie będziecie mieli problemów ze znalezieniem interesujących ofert, które zapewnią Wam optymalne warunki. Dużo zależy również od miejscowości gdzie mieszkacie i chcecie pracować, dlatego tak dobrym kierunkiem poszukiwań mogą być portale pracy. Na których można znaleźć również takie opcje, jak praca Giżycko od zaraz także nie trzeba ograniczać sie wyłącznie do największych miast wojewódzkich.

    19-01-2023 18:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Edytamaciuś
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 680
    Dołączył: Aug 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Praca
    Jeśli jesteś specjalistą i szukasz pracy gdzie rozwiniesz swoje umiejętności oraz dobrze zarobisz to odwiedź witrynę https://www.globallogic.com/pl/careers/ Tutaj szukają cały czas specjalistów a jest to firma która należy do grupy Hitachi. Dzięki nim osiągniesz sukces finansowy jak i zawodowy.

    Moje poprzednie tematy:
    20-01-2023 23:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Praca pawelpruski 5 483 21-12-2023 15:09
    Ostatni post: barto776
      Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,712 26-11-2023 20:09
    Ostatni post: Aldonka88

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS