Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt gastronomiczny
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sprzęt gastronomiczny
Witam! Wiecie może, gdzie uda mi się w dobrej cenie kupić profesjonalny sprzęt gastronomiczny? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://gastroplaneta.pl/pl/producer/Hendi/37 . Myślicie, że warto się zdecydować na urządzenia tej marki? Może ktoś z was miał z nimi styczność? Koniecznie dajcie znać, będę wam bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
03-01-2021 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sprzęt gastronomiczny
Z tego co się orientuję taki sprzęt jest naprawdę kosztowny. Może warto szukać ofert na portalach ogłoszeniowych typu olx?

Moje poprzednie tematy:
06-02-2021 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sprzęt gastronomiczny
Jeśli planujesz otworzyć własną pizzerię, to na pewno przyda Ci się jakiś profesjonalny piec do pizzy. Ja ostatnio widziałam takie piece na stronie internetowej https://revolution.pl/obrobka-termiczna/piece-do-pizzy. Mają tam zarówno piece jednokomorowe i dwukomorowe, a stosunek ceny do jakości jest naprawdę w porządku. Na pewno uda Ci się tam wybrać piec dostosowany do Twoich potrzeb Smile

Moje poprzednie tematy:
25-03-2021 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gamma
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: Sprzęt gastronomiczny
W każdym lokalu powinna znaleźć się dobrej jakości,wydajna i funkcjonalna smeg zmywarka
Produkty zakupione w sklepie Iguana,podlegają serwisowi,można je łatwo dostosować do potrzeb lokalu.Posiadają całą gamę programów specjalnych takich jak programy samoczyszczenia urządzenia, wymiany wody w zbiorniku i odkamieniania, krótki program i program intensywny do zwalczania uporczywych zabrudzeń i wiele innych, które przyspieszą i ułatwią pracę.

Moje poprzednie tematy:
    18-06-2021 14:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Sprzęt gastronomiczny
    W takim razie warto na pewno poświęcić zdecydowanie więcej uwagi na ofertę hurtowni gastronomicznej MultiGastro w której będziecie mogli bez problemów dobrać odpowiednie meble metalowe do kuchni, garnki, czy również zmywarki gastronomiczne to możecie zajrzeć bezpośrednio tutaj https://multigastro.pl/zmywarki-gastronomiczne abyście mogli sprawnie przygotowywać posiłki dla swoich klientów i mieć wszystko pod kontrolą, aby zachować pełen porządek i wydajność pracy aby być zawsze gotowym na dużą ilość zamówień.

    Moje poprzednie tematy:
    27-03-2023 16:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Sprzęt gastronomiczny
    Widzę, że rozglądacie się za wyposażeniem gastronomicznym... Skoro tak, to możecie również zapoznać się z ofertami - https://www.gastromania.cz/nerezove-prib...ernum.html - ponieważ tam też jest z czego wybierać. Co do jakości też nie można się doczepić, ponieważ mają produkty wyselekcjonowane, funkcjonalne i solidne.

    Moje poprzednie tematy:
    20-05-2023 18:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Sprzęt gastronomiczny Emma 4 802 31-10-2022 17:42
    Ostatni post: jjusti18
      Jaki sprzęt do gastronomi reversa 16 8,916 18-06-2021 14:46
    Ostatni post: Gamma

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS