Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierunek studiów
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kierunek studiów
Ja poszłam na zarządzanie do WSZOPu w Katowicach i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Sama sobie wybrałam praktykę, nie było żadnego przymusu, skończyłam technikum ekonomiczne więc mi było trochę łatwiej, ale wykładowcy mają dobre podejście do studentów, kto chcę ten się może dużo nauczyć. Polecam więc: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzad...259,54,259

Moje poprzednie tematy:
30-10-2018 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kierunek studiów
Też zastanawiałem się nad Katowicami, bo to moje rodzinne miasto. Byłoby mi zdecydowanie łatwiej u rodziców. Potem stwierdziłem, że czas się usamodzielnić i wyjechać na studia do Warszawy. I oto jestem na zarządzaniu w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/zarzadzanie/ Przyjemna atmosfera na zajęciach, które odbywają się w małych grupach. Wykładowcy, to sami specjaliści w swojej dziedzinie. Udało mi się uzyskać stypendium, więc łatwiej z utrzymaniem. Poznałem mnóstwo nowych ludzi. Dużo się dzieje na tej uczelni.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2019 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kierunek studiów
ja postawiłam na pielęgniarstwo. Od zawsze chodził za mną taki około medyczny kierunek i wiem doskonale, ze takich specjalistów na rynku nigdy dość Smile Jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ( dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka
). Jestem już na 2 roku i jak tylko obronie licencjat w 2020 roku to na pewno zostanę tu od razu na studiach magisterskich Smile

Moje poprzednie tematy:
04-11-2019 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kierunek studiów
Ja zawsze powtarzam, że kierunek studiów należy wybrać takie, pod którego kątem będzie się chciało w przyszłości pracować. Toma być przede wszystkim przyjemność, a nie obowiązek.

Moje poprzednie tematy:
04-11-2019 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kierunek studiów
Mnie kręci analityka finansowa studia właśnie mnie takie interesują. Wiecie, do moich obowiązków należałaby analiza i ocena zdolności kredytowej każdej firmy, która przychodziłaby do danego banku po kredyt. Myślę, że mogłabym to robić cały czas, a do tego za takie ważne stanowiska na pewno nie zarabia się marnych groszy, a porządną pensję.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2019 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kierunek studiów
To zależy co Cie interesuje. Ja aktualnie studiuję na studiach podyplomowych tutaj - https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/studia.html i UE we Wrocławiu mogę śmiało polecić. Bardzo fajni prowadzący i można się dużo nauczyć Smile

Moje poprzednie tematy:
29-12-2019 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kierunek studiów
A czy kierunek studiów administracja jest Waszym zdaniem przyszłościowy? Czy warto robić takie studia? Jeśli tak, to na jakich uczelniach? Może są tutaj jakieś osoby studiujące administrację i chcące podzielić się wrażeniami?

Moje poprzednie tematy:
23-02-2020 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Kierunek studiów
Jeśli chodzi o dzienne liceum ogólnokształcące, czy technikum to warto w Łodzi sprawdzić ofertę kierunków przygotowanych przez Cosinus. Przygotowali takie, jak między innymi Programista, Rachunkowość, Turystyka itd. które wypadają świetnie, potrafią skutecznie zainteresować, nauczyć i przygotować do egzaminów i matury. A do tego będziecie mogli liczyć na darmowe książki, zeszyty, czy nawet tablet i sportowy karnet żeby zacząć w końcu postawić na rozwój swojego ciała.

Moje poprzednie tematy:
03-06-2020 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Kierunek studiów
Najlepiej wybrać takie kierunek studiów, który będzie nam najbardziej odpowiadał i pasował.

Moje poprzednie tematy:
    05-06-2020 07:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    IlonaMM
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Kierunek studiów
    Akurat jeżeli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez - https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyjna.html gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na dobre warunki, ciekawe kierunki które jednocześnie nastawione są idealnie do potrzeb rynkowych abyście mogli zacząć szybko pracę i skutecznie wzbijać się na kolejne szczeble kariery zawodowej. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie jak najlepsza dla siebie decyzję w tym zakresie!

    Moje poprzednie tematy:
    10-06-2020 11:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      dobry kierunek studiów Tapikur 20 5,411 21-09-2021 12:42
    Ostatni post: nieduzy
      Kierunek studiów Tapikur 3 785 18-11-2020 17:29
    Ostatni post: raku95

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS