Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma własna
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Firma własna
Mam krótkie pytanie odnośnie artykułu https://mimookolicznosci.pl/pomysly-na-biznes/ a raczej odnośnie tych pomysłów na biznes. W okresie pandemii waszym zdaniem która z tych form biznesu sprawdzi się najbardziej i jeśli już to dlaczego?

Moje poprzednie tematy:
08-12-2020 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Firma własna
A jeżeli będziecie szukali skutecznych działań marketingowych m.in na Youtube to kup kciuk w gore co na pewno przełoży się na świetne zasiegi, duże możliwości marketingowe i jednocześnie fajne zarobki z pojawiających się reklam. Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Moje poprzednie tematy:
02-01-2021 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Firma własna
Moj partner prowadzi własną firmę i nie jest to jakby się zdawało łatwy kawałek chleba. Najwięcej problemów jest z znalezieniem dobrych fachowców. Dlatego korzysta z tej oferty tu https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Tu pracodawcy mogą bezpłatnie dać ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. Nie ma ograniczeń w ilości zamieszczanych ogłoszeń.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2021 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Firma własna
Czy wiecie jak powinien wyglądać poprawny marketing inbound ? By zdobyć na ten temat więcej informacji warto kupić książkę “Co chce wiedzieć klient” . Moim zdaniem jest to bardzo ważne, ponieważ w ten sposób będziecie mogli zdobyć większe zaufanie klientów

Moje poprzednie tematy:
15-10-2021 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #65
RE: Firma własna
Posiadając swoją firmę bez wątpienia trzeba inwestować zarówno w reklamę, jak i w jej rozwój. Na nasze szczęście możliwości obecnie naprawdę jest wiele. Najwięcej firm decyduje się już od jakiegoś czasu na nowoczesne technologie. Mnie zainteresował Bot do reklamowania i właśnie na ten temat zaczęłam szukać informacji. W sieci można znaleźć ich naprawdę sporo.

Moje poprzednie tematy:
18-10-2021 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #66
RE: Firma własna
Coraz więcej firm decyduje się na bazy danych w chmurze. Moim zdaniem to bardzo dobry sposób na zapewnienie sobie bezpiecznego przepływu dokumentów między działami oraz ulepszenie obsługi klienta. Zobacz sobie usługę DBaaS - https://www.arubacloud.pl/database-as-a-...racja.aspx Moim zdaniem warto się z nia zapoznac i wprowadzić ją w firmie.

Moje poprzednie tematy:
23-10-2021 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #67
RE: Firma własna
Potrzebuję strony internetowej i tak naprawdę nie wiem kto wykona mi najlepszą, moja koleżanka ma od firmy https://www.dogo.pl/potrzebuje-strony-internetowej.html i jest zadowolona. Skorzystałem z ich wyceny i dla mnie wszystko odpowiada, ma może ktoś z was także wykonaną stronę przez nich?

Moje poprzednie tematy:
23-11-2021 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #68
RE: Firma własna
Prowadzę swoją firmę od wielu lat i dużo w nią włożyłem. Mam wielu pracowników i sporo maszyn, które muszą pracować jak należy, dlatego też systemy mamy z wysokiej półki. Komputery są dla nas najważniejszy i od niedawna mamy wgrany nowy system, linux. Jeśli chcecie o nim dowiedzieć się trochę więcej, to zajrzyjcie na stronę https://linuxiarze.pl/

Moje poprzednie tematy:
25-11-2021 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #69
RE: Firma własna
Zobacz sobie te Polary z haftem loga. Myślę, ze to dobry dodatek do kampanii marketingowej firmy. My zamawiamy odziez firmową od GQB m.in na targi branżowe a po nowym roku chcemy żeby nasi pracownicy nosili taka odzież na magazynie i w sklepie. Myślę, że to pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy przez klientów

Moje poprzednie tematy:
30-11-2021 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #70
RE: Firma własna
Od roku prowadzę własny sklep internetowy i do września sama księgowałam płatności, co skutkowało dłuższą realizację zamówień. Na stronie https://packfully.pl/obsluga-platnosci-p...ego-warto/ dowiedziałam się o usłudze fulfilment, obejmującą obsługę płatności i zmianę statusów zamówień przez zewnętrzną firmę i zdecydowałam się na współpracę z Packfully. Koszt usługi jest bardzo tani, a płatności są przyjmowane natychmiastowo i powiązane z numerem zamówienia, a ja dzięki temu mogę przystąpić do wysyłki.

Moje poprzednie tematy:
01-12-2021 03:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własna firma Marysia_89 37 12,691 21-02-2024 11:32
Ostatni post: dajuber
  profesjonalna firma sprzątająca karumas 3 261 30-12-2022 15:18
Ostatni post: albatros

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS