Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
Autor Wiadomość
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
Witam Was gorąco. Czy znacie lub słyszeliście o sali konferencyjnej w województwie mazowieckim gdzie mogłabym przeprowadzić cykl spotkań dla firmy, w której pracuje ? Zależy mi na miejscu raczej cichym oraz takim gdzie można po konferencji zorganizować coś ciekawego dla jej uczestników.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2018 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
Mam nadzieję, że pomogę. Nasza firma najczęściej korzysta z http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodz...zowieckie/ gdzie znajdziesz chyba wszystkie miejsca w wybranym przez siebie województwie, które organizują konferencję. Miejsc jest od liku i w bardzo fajnych sceneriach. Liczę na to, że Ci się uda.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2018 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hiacynta3
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
A ktoś robił jakąś imprezę firmową w Polnej Róży? to koło Legionowa, oni organizują takie imprezy- http://www.polnaroza.pl/ Ja tam byłam parę razy na uroczystościach rodzinnych i było super

Moje poprzednie tematy:
06-12-2018 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anna K.
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
We wrześniu tego roku organizowałam kilkudniowe szkolenie dla swoich pracowników w Hotelu Bellotto w Warszawie. Bardzo polecam to miejsce. Jest tam jakieś siedem sal w tym ja prowadziłam szkolenie w sali z miejscem na jakieś 300 osób. Świetne miejsce dobrze wyposażone z profesjonalną obsługą. Na miejscu były już sprzęty multimedialne i odpowiednie nagłośnienie. Sala była przytulna, a mimo wszystko urządzona w dość nowoczesnym stylu. Hotel ma zaplecze gastronomiczne, i swoją drogą jadłam tam najlepszą zupę krem, z jaka się spotkałam. Dodatkowo między dniami szkoleniowymi zorganizowałam integrację w hotelu, bo są tam do dyspozycji drink bar, sauna i inne atrakcje. Z noclegiem również nie było problemu, gdyż w hotelu jest zaopatrzony w pokoje do rezerwacji dla uczestników szkolenia. Wszystko odbywało się na wysokim poziomie, a ceny były wyjątkowo przystępne. Z dojazdem nie było większego problemu, ponieważ jest to w świetnie skomunikowanym miejscu w Warszawie. Dla tych co przyjechali samochodem, znalazły się miejsca na strzeżonym parkingu. Sama na pewno tam wrócę.

Moje poprzednie tematy:
    13-12-2018 13:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
    W Gorznie - takiej malutkiej miejscowosci w powiecie Brodnickim, masz piekny http://www.dworekwapionka.pl umiejscowiony pomiedzy dwoma jeziorami Smile Maja ogromny teren do organizacji eventow, dobrze wyposazona sale konferencyjna, piekne, czysciutkie pokoje i swietna obsluge. my juz kilkukrotnie wracalismy z firma w to miejsce i jestesmy bardzo zadowoleni

    Moje poprzednie tematy:
    07-02-2019 16:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    reversa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 414
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Sala konferencyjna w województwie mazowieckim
    Mi najbardziej pasuje sala w Rzeszowie - https://www.imperium.rzeszow.pl/index.php/pl/ i zdecydowanie polecam jak chcecie profesjonalnie zorganizować taki event w firmie

    Moje poprzednie tematy:
    28-07-2019 20:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Sala na szkolenie w Poznaniu. Mixii 29 21,352 27-07-2023 15:46
    Ostatni post: fatyka
      Sala gimnastyczna - jaki sprzęt? igaa90 4 1,920 05-01-2022 11:36
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS