Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srodek na koncentracje
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Srodek na koncentracje
Potrzebuje jakiegoś sklepu, gdzie będzie można kupić jakiś środek wspierający koncentracje. Jak macie coś sensownego, sprawdzonego pod tym kątem to podzielcie się propozycjami. Mam problem, żeby skupić się na pracy, ciągle czuje jakieś rozproszenie i potrzebowałbym pod tym kątem jakiegoś wsparcia.

Moje poprzednie tematy:
12-11-2020 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Srodek na koncentracje
Sporą dawkę preparatów na zaburzenia snu i ogólne problemy z koncentracją są w ofercie https://pewnylek.pl/.

Moje poprzednie tematy:
13-11-2020 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Srodek na koncentracje
Ja również miałem z tym spory problem, kiedy na głowie praca, studia, kolokwia itd. Dlatego też wolałem jednak na spokojnie do tego podejść i poszukać wsparcia, aby lepiej sobie z tym radzić i osiągać jak najlepsze efekty. Tak trafiłem na suplement Active Mind z naprawdę fajnym składem witamin, naturalnych substancji i ekstraktów. Dobrze wspiera procesy myślowe i koncentrację także zaczynam sobie z tym wszystkim radzić coraz lepiej. Jak masz chwilę to zajrzyj na https://www.labosal.com/pl/active-mind-l...cba1185463 i przekonaj się jak wypada skład i zakres działania. Pozdrawiam i życzę pełnego wykorzystania potencjału!

Moje poprzednie tematy:
20-12-2020 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS