Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzątanie w biurze
Autor Wiadomość
aidahol
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
sprzątanie w biurze
Witajcie. Szukam kogoś do sprzątanie w swoim nowym biurze i rozglądam się za firmą sprzątającą https://www.sprzataniedeluxe.pl/ . Co mi możecie doradzić?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2018 10:39 przez aidahol.)
23-10-2018 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: sprzątanie w biurze
A nie brałeś pod uwagę zakupu urządzenia sprzątającego? Ja na pewno bym to przemyślał, nawet rozważam zakup czegoś takiego. Czytałem ostatnio na stronce http://4robotics.com.pl/neato-2/ o robotach neato i powiem Ci, że nie sądziłem, iż jedno małe urządzenie posiada tak ogromne możliwości. Widziałem też roboty sprzątające innych marek, zazwyczaj okrągłe, a neato z jednej strony są prostokątne, dzięki czemu i z narożników wyczyszczą kurz. Praktyczna rzecz i chyba wyszłoby taniej niżeli współpraca z serwisem..

Moje poprzednie tematy:
24-12-2019 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: sprzątanie w biurze
A nie lepiej robić porządki samodzielnie? Jeśli masz małe biuro to sprzątanie nie zajmie Ci wiele czasu a przy okazji zaoszczędzisz pieniądze bo jednak usługi firm sprzątających sporo kosztują. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne sprzątanie to zerknij na ofertę sklepu https://i-posprzatane.pl/ . Tu możesz zamówić bardzo dobre akcesoria do sprzątania a także środki chemiczne pomocne w usuwaniu trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni.

Moje poprzednie tematy:
26-12-2019 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: sprzątanie w biurze
Takie sprzątanie najlepiej powierzyć firmie która ma duże doświadczenie w tym zakresie i zajmuje się kompleksowym sprzątaniem biur. Na terenie Śląska polecam na pewno firmę Daress. Sprzątają na terenie Katowic biura mojej znajomej. Poza tym zajmują się myciem okien na wysokościach, sprzątaniem po remontach czy na budowach. Już ponad 10 lat na rynku, w zespole sami profesjonaliści, czas pracy dopasowują ściśle do potrzeb i możliwości firmy. Nie ma problemu jeśli jest potrzeba wykonania dodatkowego sprzątania poza grafikiem. Używają najlepszych środków czystości, o neutralnych zapachach. Dokładnie, terminowo, w rozsądnych cenach.

Moje poprzednie tematy:
01-01-2020 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: sprzątanie w biurze
ja tam wole sprzatac sobie sama Smile uwazam, ze jak sie ma profesjonalny sprzet to wcale nie jest tak zle, wszystko szybciej i latwiej sie ogarnie, w Katowicach jest fajny sklep Ocean-Karcher, maja tam wszystko co potrzebne do sprzatania, duzy wybor i ceny atrakcyjne

Moje poprzednie tematy:
07-01-2020 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
Star RE: sprzątanie w biurze
O porządek w takich miejscach jak najbardziej warto jest dbać, bo często mają one wpływ na jakość pracy ludzi. Profesjonalne sprzątanie biur oferuje na szczęście wiele firm, więc w razie potrzeby można po prostu postawić na kogoś kto dobrze się na tym zna. Smile
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
11-02-2020 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: sprzątanie w biurze
Zależy jak duża jest firma, u mnie zatrudniona jest jedna sprzątaczka i to wystarcza całkowicie. Popularne jest jednak zatrudnianie firm od sprzątania, ale jak to jest opłacalne, nie wiem.

Moje poprzednie tematy:
    11-02-2020 12:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: sprzątanie w biurze
    Sprzątając w biurze warto również zwrócić uwagę na znajdujące się tam sprzęty. Jeśli na przykład pracownicy korzystają z ekspresu do kawy, trzeba pamiętać, żeby go regularnie czyścić i odkamieniać. Na stronie https://klinikaekspresow.pl/profilaktyka...su-do-kawy możecie sobie poczytać, dlaczego jest to takie istotne. Polecam Smile

    Moje poprzednie tematy:
    14-04-2020 15:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    raku95
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 408
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: sprzątanie w biurze
    Jakiś czas miałem własną sprzątaczkę, ale to mnie na końcu za dużo wychodziło. Nie, żeby ta Pani chciała ode mnie za dużo, ale jednak wiecie, chciałem jej dobrze płacić i na końcu okazało się, że mnie na nią nie stać. Ale to jej znalazłem inne miejsce pracy, a teraz sam szukam takiej usługi jak profesjonalne sprzątanie biur w stolicy. Macie jakieś pomysły?

    Moje poprzednie tematy:
    24-04-2020 10:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kikom
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 456
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: sprzątanie w biurze
    Do biura to fajnie mopa parowego sobie kupić i mowie powaznie, ja mam taki od ariete, wiecie jak fajnie myje ? jest porzadny i naprawdę wymyje nawet najbardziej zasuszone plamy
    Moje poprzednie tematy:


    grzejnik dekoracyjny
    02-05-2020 22:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      sprzatanie aaa 80 12,403 Dzisiaj 21:27
    Ostatni post: magda676
      Profesjonalne sprzątanie nadde 13 2,471 01-02-2024 12:01
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS