Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Średnia
Autor Wiadomość
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #61
RE: Średnia
Szkołę średnią jednak trzeba skończyć i dobre liceum to podstawa, a jak się myśli o studiach to koniecznie trzeba znaleźć odpowiednią placówkę. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha zapewnia dobre warunki do nauki, sporo zajęć przygotowujących do matury.

Moje poprzednie tematy:
29-07-2019 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #62
RE: Średnia
Ja myśle, że warto abyście także zwrócili uwagę na placówkę Cosinus w Łodzi, ponieważ prowadzą już liceum dzienne i takie kierunki, jak profil medyczno-kosmetyczny gdzie nauczysz się wszystkiego co potrzebne do zawodu kosmetyka, ale i przygotujesz również do matury z jak najlepszym wynikiem. Zapewniają dla uczniów wiele korzyści, jak książki, zeszyty, tablety, czy również karnety sportowe. Na pewno warto sprawdzić Wink

Moje poprzednie tematy:
03-06-2020 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #63
RE: Średnia
By myślećo studiach to najpierw trzeba skończyć liceum i to z dobrymi wynikami. Moja córka zacznie teraz 2 klasę LO. Szukam dla niej podręczników i tak znalazłam ten tu https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-epok...05863.html Podręcznik obejmuje dwie epoki historyczne - romantyzm i pozytwizm. Romantyzm to była moja ulubiona epoka - co niektóre balady Mickiewicza jeszcze dziś mogę recytować z pamięci.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2020 06:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #64
RE: Średnia
A co myślicie o uczelni https://www.wszib.edu.pl/o-uczelni/stype...-zapomoga/ ? Pytam, ponieważ zainteresowała mnie ich oferta. Mam wrażenie, że jest to szkoła na prawdę otwarta na uczniów. Po za tym dostępna jest tam taka nawet opcja jak zapomoga dla studentów, a to z pewnością dla wielu uczniów bardzo ważna kwestia.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2020 14:02 przez jjusti18.)
25-09-2020 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #65
RE: Średnia
Ja zdecydowałem się postawić na kierunek Technik Masażysta i naprawdę jeżeli mowa o jakość prowadzonych zajęć, podejście nauczycieli przygotowanie do zajęć to ciężko znaleźć jakieś większe wady. Ważne jest również to, że mają największe doświadczenie w tego typu nauczaniu dzięki czemu wszystkie aspekty są odpowiednio rozwiązane bez jakichkolwiek wątpliwości później przy podejściu do egzaminu z OKE, który zdałam i mam już konkretne kwalifikacje.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2020 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS