Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymarzony ogród
Autor Wiadomość
wotciarz
Senior Member
****

Liczba postów: 339
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wymarzony ogród
Urządzając ogród pamiętajcie, aby wygospodarować w nim trochę miejsca dla dzieci. Warto zrobić plac zabaw i wstawić trampoliny do ogrodu. Dzieciaki uwielbiają skakać a taka trampolina to doskonałe miejsce na świetną zabawę na świeżym powietrzu. Trampoliny mają zabezpieczenie z siatki dzięki czemu sa bezpieczne nawet dla mniejszych dzieci.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2018 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
toddler00
Member
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wymarzony ogród
Mój ogród to niezwykłe miejsce. Do ogrodu prowadzi ścieżka z kamieni porośnięta mchem. Na środku ogrodu stoi ogromny stary dąb, nieopodal drzewa znajdują się krzewy. Rosną tam maliny i agrest. Mam też niewielką ogrodzoną część w której znajdują się warzywa - pietruszka, koper, marchew oraz zioła. Problemem są jednak niespodziewane wizyty kreta. Postanowiłem zacząć z nimi walczyć i zatrudniłem firmę http://insector.pl/ zajmującą się zwalczanie kretów kraków. Kilka wizyt i już od ponad roku kret mnie nie odwiedza. Polecam tę firmę Smile

Moje poprzednie tematy:
20-11-2018 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monika
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Wymarzony ogród
W ogrodzie bardzo cenię sobie choć jeden krzew, choć jedno drzewo z owocami. U nas rośnie borówka wysoka i w sezonie zajadamy się ze smakiem. Można powiedzieć, że z przymusy poznaliśmy sporo przepisów na jej wykorzystanie. Nie pomyślałabym, że ma takie szerokie zastosowanie i teraz będziemy dosadzać, bo okazuje się, że z nadmiaru zrobił się niedobór Big Grin

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2019 15:24 przez monika.)
11-01-2019 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Wymarzony ogród
Ja jestem słaba w projekty! U nas podział jest prosty, ona projektuje, ja robię zakupy. Jakbyś już zamawiał produkty, to polecam https://sklepogrodniczyolza.pl/pl/142-doniczki-wiszace Wszystko masz w jednym miejscu, warto przejrzeć to może i jakieś inspiracje znajdziesz.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2019 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Wymarzony ogród
Jedną z najlepszych opcji jest na pewno skorzystanie z usług profesjonalnych firm, zajmujących się projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://gardenrangers.pl/ i skorzystać z usług tej firmy. Dzięki temu można zadbać o swój ogród jak nigdy dotąd.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
22-01-2019 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noczes
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Wymarzony ogród
Zaprojektowanie ogrodu nie jest takie trudne. Jeśli nie chcemy jakichś wymyślnych rozwiązań, możemy sami stworzyć sobie ładny ogród.

Moje poprzednie tematy:
    24-01-2019 19:34
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tom.m
    Member
    ***

    Liczba postów: 126
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Wymarzony ogród
    Fajną sprawą do ogródka jest założenie sobie przydomowej hodowli jakiś owoców. Sam właśnie dokupuję sobie jagoda kamczacka sadzonki żeby dodać do kolekcji. Jednak to zawsze miłe uczucie iść sobie po owoce do ogródka.

    Moje poprzednie tematy:
    13-02-2019 12:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lilka91
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,116
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Wymarzony ogród
    Mi marzy się ogród pełen kwiatów i owoców taki jak u mojej babci na wsi Smile Powoli realizuję ten plan. Dzisiaj na https://www.sadowniczy.pl/pol_m_KRZEWY-O...-6796.html znalazłam krzewy owocowe w bardzo dobrych cenach i chyba jutro zamówię kilka krzewów dla siebie.

    Moje poprzednie tematy:
    31-03-2019 20:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ernest
    Member
    ***

    Liczba postów: 106
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Wymarzony ogród
    A ja bardziej lubię ogrody z drzewami ozdobnymi, bo z owocami to raczej sad. Szczególnie lubię unikatowe rośliny, takie żeby nie rosły w co drugim ogrodzie. Dlatego większość roślin kupuję przez internet w sklepie http://futuregardens.pl/. Tam mają oryginalne odmiany znanych gatunków. Można kupić bardzo ciekawe lilaki (potocznie wszyscy mówią na nie bzy), kaliny, róże. Warto sobie zajrzeć na stronę szczególnie teraz na wiosnę, gdy wykonuje się większość prac ogrodniczych.

    Moje poprzednie tematy:
    01-04-2019 09:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Wymarzony ogród
    Jeśli Wasz ogród nie jest duży to nie jest to wcale przeszkodą, aby modnie go urządzić. W artykule https://gostyn24.pl/pl/640_materialy_par...naczy.html poczytacie o ogrodach wertykalnych czyli pionowych. Uważam, że jest to bardzo ciekawa koncepcja.

    Moje poprzednie tematy:
    02-04-2019 16:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      ogród Wysoka44 77 49,632 09-04-2024 11:00
    Ostatni post: dajuber
      Dom i ogród agnieszka.nykielt 313 141,084 03-04-2024 14:52
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS