Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Reklama
Jeśli interesują was usługi cięcia to koniecznie zajrzyjcie do oferty firmy wytnij.com. Moim zdaniem warto tam zajrzeć, ponieważ posiadają wysokiej jakości usługi w bardzo dobrej cenie. Poza gięciem PCV, zajmują się również drukiem UV czy frezowaniem oraz wycinaniem.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2022 01:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuzia.gola
Senior Member
****

Liczba postów: 511
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Reklama
Reklama dla firm to ważna sprawa, w sieci najlepiej w tych czasach się reklamować wam powiem. Tutaj https://xann-marketing.com/ macie firmę która od lat się tym zajmuje, marketing to ich specjalność, warto się zgłosić tam po pomoc.

Moje poprzednie tematy:
30-08-2022 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Reklama
Reklama firmy to bardzo ważna propozycja i na pewno trzeba zwrócić sobie uwagę na to, jakie reklamy się wybiera, aby po prostu były one skuteczne. Myślę, że warto byłoby rozważyć sobie taką opcję, jak reklama na samochód .

Moje poprzednie tematy:
31-08-2022 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Reklama
Fajnie jest coś wręczać potencjalnym klientom aby nas zapamiętali i dobrze kojarzyli. Mogą to być na przykład notesy eko z nadrukiem Przydatna rzecz, można wykorzystać, nie leży i się nie kurzy. Myślę raczej o takich praktycznych rozwiązaniach.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2022 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Reklama
Co by nie mówić reklama obecnie to podstawa. Trzeba zrobić wszystko, żeby być zauważalnym dla swojego potencjalnego klienta. Jednak prowadzenie reklamy wbrew pozorom łatwe nie jest. Wymaga to specjalistycznej wiedzy. Dlatego ja zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy agencji reklamowej, którą znalazłem na https://piotrpolok.pl/copywriter/ . Jak się okazało Pan Piotr jest świetnym fachowcem z wiedzą i głową pełną pomysłów.

Moje poprzednie tematy:
08-09-2022 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Reklama
Bardzo dobrym wyborem będzie https://grupasample.pl/ . Jak dla mnie jest to najlepsza firma, która pomaga w projektowaniu kampanii marketingowych i co ważne ich działania sa bardzo korzystne

Moje poprzednie tematy:
02-10-2022 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,279
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Reklama
Jeśli chodzi o reklamę firmy to skutecznym narzędziem jest współpraca z agencją marketingową która ma w tym temacie doświadczenie. Współpracuję z https://presscontent.pl/, i mogę szczerze polecić ich usługi każdej osobie która nastawiona jest wymierne korzyści płynące z fachowej reklamy. Skutecznie pomogą Wam wyłonić się ponad konkurencję.

Moje poprzednie tematy:
07-10-2022 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Reklama
Z tego co widziałam to też bardzo dobrym rozwiązaniem są notatniki książkowe i też planuję je kupić. Mój kolega je zamówił i faktycznie te notesy są bardzo porządnie wykonane i co ważne można je kupić w dobrej cenie co jest też ważne.

19-02-2023 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklama pawelpruski 28 2,028 05-01-2024 19:32
Ostatni post: barto776
  Reklama pawelpruski 24 928 14-12-2023 16:27
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS