Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garaż
Autor Wiadomość
Timix
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Garaż
Moim zdaniem świetną alternatywą garażu murowanego będzie garaż blaszany. Dużo szybciej można go postawić i znacznie mniejszym kosztem, a pełni te same funkcje. Na tej stronie https://superblaszaki.pl/ znajdziesz szeroki ich wybór zarówno pod względem metrażu, jak i wyglądu. Mnie najbardziej odpowiada ten drewnopodobny. Garaże są dostępne w wielu wariantach i w bardzo konkurencyjnych cenach. Firma działa w branży długie lata, więc ma w tym naprawdę spore doświadczenie.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2019 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Garaż
W mojej opinii zdecydowanie warto wziąć pod uwagę również na takie rozwiązania, jak - podloga w garażu z żywicy i jeżeli planujecie wykonanie posadzki z żywicy, która jest oraz częściej wykorzystywana zarówno w pomieszczeniach gospodarczych, sklepach, a nawet pomieszczeniach biurowych. Tym bardziej, że w Techniart znajdziecie to co potrzebne w dobrej cenie i oczywiście ze sprawną realizacją poszczególnych zamówień. Mam nadzieję, że z ich pomocą podejmiecie racjonalną decyzję. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
20-12-2020 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Garaż
Według mnie jeśli tylko mamy warunki i fundusze to w garaż zdecydowanie warto zainwestować. To inwestycja na długie lata, więc zdecydowanie jest to opłacalne. Z pewnością posiadanie garażu to bardzo duży komfort dla nas np. zimą ponieważ nie musimy odśnieżać samochodu. Natomiast jednocześnie mamy też pewność, że w ciągu całego roku nas samochód jest chroniony przed przeróżnymi warunkami atmosferycznymi. Ja akurat chciałabym wypowiedzieć się jeśli chodzi o garaż na działce. Zainwestowaliśmy w niewielką posesję poza miastem, mamy tam domek letniskowy tylko właśnie brakowało miejsca na samochód. Z polecenia znajomej natrafiłam na ten wpis: https://domki-sodas.pl/blog/garaz-na-dzi...a-pamietac Można w nim przeczytać konkretne wskazówki dotyczące tego o czym należy pamiętać chcąc postawić taki garaż na swojej działce. Mi ta wiedza naprawdę mocno się przydała w praktyce. Wiedziałam od czego zacząć i na co zwrócić szczególną uwagę Wink Podrzucam ten artykuł również Wam, bo może akurat okażę się on być przydatny.

Moje poprzednie tematy:
04-02-2022 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Garaż
No to w takim razie jeżeli chodzi o garaż i jednocześnie jego usytuowanie na działce to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobry artykuł - https://remont.biz.pl/garaz/garaz-i-jego...wic-garaz/ który będzie Wam w stanie pomóc i jednocześnie po prostu zrobicie to tak jak być powinno, aby nie było zagrożenia że konieczna będzie rozbiórka. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
05-08-2022 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na jaki garaż się zdecydować? Layla16 14 4,817 02-08-2022 22:48
Ostatni post: Melka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS