Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telewizja
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: telewizja
Znalezienie korzystnego pakietu telewizyjnego nie jest łatwe. Mnie bardzo spodobała się oferta dostępna na stronie: https://fiberlink.pl/ . Jest to dostawca działający na terenie województwa małopolskiego. W ofercie poza telewizją można znaleźć też internet i telefon stacjonarny.

Moje poprzednie tematy:
27-02-2023 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: telewizja
Nie oglądam telewizji, jak chce coś oglądnąć, to zawsze włączam sobie na vod https://ekino.sx/ dostępność filmów i seriali u nich jest naprawdę duża, każdy znajdzie coś dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2023 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inka
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: telewizja
Będąc mieszkańcem Białegostoku dobry pakiet telewizyjny wraz z internetem można dostać w dobrej cenie w pakiecie, który oferuje Elpos. Daje to spore możliwości bo jeżeli nie będziesz miał ochoty na oglądanie programów telewizyjnych zawsze możesz obejrzeć film na innych dostępnych platformach. Dzięki szybkiemu internetowi będzie wszystko działało doskonale.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2023 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: telewizja
ja też rozglądałam się ostatnio za fajną ofertą na telewizję kablową, mieszkam w Białymstoku. Przejrzałam oferty lokalnych dostawców usług i wpadła mi w oko ta z firmy Elpos Smile Sporo pakietów do wyboru, konkurencyjne ceny a do tego bardzo szybka aktywacja usług.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2023 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: telewizja
A co powiecie na temat ofert w stylu https://montazgorzow.pl/anteny-sat-tv-in...gorzow.php jak widzicie jest to firma zajmująca się montażem anten i telewizji satelitarnej, która może nie jest tak popularna jak internetowa, ale wciąż nadal dobra. Co powiecie na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
27-04-2023 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: telewizja
Szukając przede wszystkim porządnego telewizora to możesz również sprawdzić ofertę polskiego producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć naprawdę dobry sprzęt w niezłej cenie. Przykładem może być telewizor 43 cale Manta 43LUW121D WebOS DVBT2/HEVC HbbTV, który akurat spełnia wszystkie wymagania również posiadający funkcję SmartTV. No i co najważniejsze jednak wybieramy naszego polskiego producenta, pozdrawiam i daj znać na jaki wariant się ostatecznie zdecydowaliście i czy jesteście z niego zadowoleni. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
05-06-2023 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
UncleBen
Member
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: telewizja
Jeśli poszukujesz niezawodnego dostawcy usług takich jak internet i telewizja, gorąco polecam Inea. Ta renomowana firma oferuje doskonałe rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki stabilnemu łączu oraz wysokiej prędkości internetu, będziesz mógł surfować po sieci, oglądać filmy online i korzystać z różnych usług internetowych bez żadnych przeszkód.

Moje poprzednie tematy:
    18-06-2023 22:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS