Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ceny pradu
Autor Wiadomość
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
ceny pradu
Słyszałem że najmniejsze opłaty za energię elektryczną pobiera pge mielec. Jestem ciekawy jak wygląda u nich propozycja dla firm w dostawie prądu. Korzysta ktoś z ich oferty? Muszę zmienić dostawcę prądu.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2015 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bratek
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: ceny pradu
Z tą ustawą o dywersyfikacji dostawców prądu to niezła lipa. U mnie na przykład na Śląskim i tak jest tylko jeden operator, który ma słupy, okablowanie i serwis 24/h. Jak z nimi konkurować? No jak? To też konkurencji nie ma.
Moje poprzednie tematy:


    Poznaj 10 najbogatszych polaków
    15-12-2015 11:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: ceny pradu
    Bez względu na to, jak dużo płacicie za energię elektryczną, warto moim zdaniem wiedzieć, jak czytać rachunki za prąd. Na pewno zdajecie sobie sprawę z tego, że na ostateczną kwotę nie składa się tylko rzeczywiste zużycie energii. Są tam również różne dodatkowe opłaty. Czy wiecie, jakie dokładnie? Potraficie taki rachunek za prąd dokładnie przeanalizować?

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2022 20:16 przez monikabert90.)
    25-10-2022 20:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: ceny pradu
    Ale rachunki nie muszą być wcale takie wysokie, ale trzeba wybrać dobrego dostawcę. Mnie osobiście teraz zainteresowała oferta energii firmy Veolia - chyba z nimi nawiążę współpracę. Oni oferują korzystne warunki, jak chodzi o dostarczanie energii i ich prąd pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Co też jest plusem....

    Moje poprzednie tematy:
    30-11-2022 18:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajka22
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 550
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: ceny pradu
    Na rynku jest wielu wytwórców prądu. Szczególnie widać w ostatnim czasie wzrost produkcji energii odnawialnej. Taka produkcja podlega ściśle regulacjom Urzędu Regulacji Energetyki. Jedną z takich regulacji jest np. możliwość pozyskania tzw. gwarancji pochodzenia. Zostawiam namiar na artykuł w tym temacie https://eon.pl/dla-biznesu/firmy-i-insty...-i-obrocie .
    Moje poprzednie tematy:


    03-01-2023 18:20
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    czang
    Member
    ***

    Liczba postów: 142
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: ceny pradu
    Nie wiem, jaka jest teraz cena prądu. Pogubiłem się już w tych opłatach, wiem jedynie, że teraz jakieś obniżki cen energii będą do określonego zużycia prądu. Muszę posprawdzać to dokładnie, a póki co, jeśli nie wiecie, gdzie znaleźć wniosek o przyłącze energetyczne, to służę namiarem https://operator.enea.pl/uslugidystrybuc...iadlafirmy.

    Moje poprzednie tematy:
      09-01-2023 17:24
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS