Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Autor Wiadomość
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
U mnie to blender. Praktycznie codziennie jest w użyciu.

Moje poprzednie tematy:
12-08-2020 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amelka01
Senior Member
****

Liczba postów: 628
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
W takim miejscu jak kuchnia nie powinno zabraknąć także dobrego ekspresu do kawy.Ja w sumie od dopiero jakiegos czasu pije codziennie kawę. Zwlaszcza odkad mam ekspres do kawy - z saeco. Przez długi czas sama mielilam i parzylam sobie kawę. Jednak odkad mam ekspres do kawy ktory zakupilam zresztą przez internet to uswiadomilam sobie jak prostsze moze byc zycie Big Grin i to z rana - kiedy przed pracą wcześnie rano czlowiek nie ma na nic ochote poza kubkiem aromatycznej kawy Smile Ja mam taki ekspres z roznymi funkcjami parzenia kawy - zawsze wychodzi przepyszna Smile Warto tez znac firmę oferujaca takie uslugi jak naprawa ekspresów w razie problemu z urzadzeniem

Moje poprzednie tematy:
08-09-2020 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Ja bardzo dużo używam blendera. Często robię musy, zupy, koktajle itp. W zasadzie czasem odpalam blender codziennie, szczególnie jak jest sezon na owoce. Jeśli szukacie dobrego blendera to zerknijcie tu. To internetowy sklep Iguana, w którym można zamówić świetne blendery z linii SMEG. Są naprawdę ciekawe wizualnie, poza tym mają dużo rozmaitych funkcji, dzięki czemu blender można wykorzystać do przygotowania różnych potraw.

Moje poprzednie tematy:
28-09-2020 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #14
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Osobiście uwielbiam używać w kuchni urządzeń czy też sprzętów wielofunkcyjnych, szczególnie takich jak np. https://witek.pl/garnki/multigarnek-3-el...24-cm.html . Są nie tylko bardzo dobrej jakości, ale przede wszystkim usprawniają gotowanie, jednocześnie bez konieczności jednoczesnego korzystania z wielu palników na kuchence. Zakup takich produktów na pewno zawsze warto wziąć pod uwagęSmile

Moje poprzednie tematy:
19-03-2021 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Niedawno kupiłam sobie właśnie świetny blender bezprzewodowy jest doskonały. Do robienia koktajli nadaje się idealnie, a tym bardziej teraz przeszłam na zdrowsze odżywianie, więc używam go kilka razy na dzień.

Moje poprzednie tematy:
29-04-2021 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieduzy
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Widziałam ostatnio piękne lodówki marki Electrolux w linii kolorystycznej Black Matt. Dostępne są także eleganckie piekarniki w tym kolorze. Myślę, że Wam też się spodobają.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2021 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Ja bardzo często korzystam z grilla elektrycznego bardzo lubię przygotowywać na nim dania. Mięso ocieka ze zbędnego tłuszczu i jest zdrowsze, a oprócz tego robię sobie grillowane warzywa, które nabierają wyjątkowego aromatu poprzez przygotowanie ich na grillu.

Moje poprzednie tematy:
01-06-2021 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Jakich sprzętów w kuchni używacie najczęściej?
Widzę, że sporo osób korzysta z mikserów. Sama też lubię ten sprzęt. Mikser ręczny przyda się nie tylko do robienia ciast, ale też zup czy sosów. Niestety taki sprzęt lubi się psuć i warto mieć pod ręką namiar na części zamienne. Tutaj https://www.gastropuls.pl/miksery-reczne...5-00028368 możecie dostać napęd. Wymiana będzie mega prosta.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie panele szklane wybrać do kuchni? beta66 4 836 22-12-2023 12:15
Ostatni post: barto776
  Owoce liofilizowane w kuchni maminka 8 3,442 04-01-2021 11:28
Ostatni post: yoohoo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS