Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamy
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Reklamy
Wybierając formę reklamy musisz zastanowić się jaka forma będzie dla Ciebie najskuteczniejsza. Teraz jest tyle możliwości dotarcia do nowego klienta, ze szkoda było by nie wykorzystac wszystkich nowoczesnych mozliwości. Kilka ciekawych propozycji znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ , firma bardzo się rozwija i potrafi stworzyć wspaniałe filmy.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2018 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Folijka
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Reklamy
Nie tylko nowoczesne formy reklamy są skuteczne. Ja od zawsze jestem zwolenniczką łączenia różnych metod i myślę, że dzięki temu naprawdę można odnieść sukces w swojej branży. Na pewno zainteresuj się targami branżowymi, bo to idealne miejsce, by zainteresowane osoby z okolicy mogły poznać twoje produkty / usługi. Jeżeli mogę ci coś jeszcze doradzić to zapoznaj się z ofertą systemów wystawienniczych www.retio.pl. Świetne, nowoczesne i profesjonalnie wykonane na pewno przykują uwagę. Z całą pewnością dacie się poznać od najlepszej strony.

Moje poprzednie tematy:
29-08-2019 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Reklamy
W dzisiejszych czasach najpopularniejsze i najbardziej skuteczne są oczywiście reklamy w internecie. Z tego, co się orientuję, to świetnie sprawdzają się na przykład reklamy google ads. Dzięki nim można zwiększyć zarówno ruch na stronie, jak i konwersję w sklepie internetowym. Może ktoś z Was miał już z nimi do czynienia?

Moje poprzednie tematy:
24-02-2023 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Reklamy
Szukając przede wszystkim konkretnego wsparcia i jednocześnie specjalistów w zakresie prowadzonych działań marketingowych w branży internetowej to możesz skontaktować się na przykład z agencją marketingową DigitalHill z którymi współpraca na pewno będzie w pełni zadowalająca. Zawsze fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do klienta i cała kampania prowadzona w przemyślany sposób, a biznes będzie mógł się skutecznie rozwijać. Zajrzyj bezpośrednio na https://digitalhill.pl/uslugi/kampanie-google-ads/ gdzie dowiesz się również jak można to zrobić ciekawie i co najważniejsze osiągając zamierzone efekty. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
24-03-2023 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Reklamy
Najlepiej zgłosić się do agencji marketingowej która ma takie usługi w ofercie. Ja polecam https://virtualpeople.pl/ Smile u nas odwalają kawał dobrej roboty

Moje poprzednie tematy:
14-04-2023 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybór formy reklamy Tapikur 18 8,041 20-12-2021 11:19
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS