Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąża
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Ciąża
Jednak wcześniej bardzo długo trwały nasze starania o dziecko i szczerze mówiąc powoli traciliśmy nadzieję. Na szczęście znalazłam bardzo dobrą klinikę leczenia niepłodności jak https://parens.pl/ i tutaj udało mi się uzyskać ciążę. Ogólnie w tej klinice pracują lekarze z bardzo dużym doświadczeniem, więc bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2022 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Ciąża
Najważniejsze jest to, aby pilnować wizyt u ginekologa. Aby sprawdzać, jak dziecko się rozwija... Ja właśnie teraz planuję zapisać się do centrum medycznego https://www.neomedica.pl/oferta/specjali...loznictwo/ - ponieważ tam mają świetnych specjalistów.

Moje poprzednie tematy:
26-02-2022 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelinka01
Member
***

Liczba postów: 109
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Ciąża
Dokładnie. W czasie ciąży trzeba trzymać się terminów wizyt u lekarza prowadzącego ciążę. W ogóle to jak coś się dzieje, to najlepiej od razu dzwonić do lekarza. Poza tym to świetnym lekarzem do prowadzenia ciąży jest pani dr Barbara Blicharczyk z Kołobrzegu.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2022 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Ciąża
Jakie macie zdanie, jeśli chodzi o ciąża po 40 roku życia . Zastanawiam się, czy aby na pewno jest to dobra opcja, ale bardzo chciałabym mieć jeszcze drugie dziecko. Liczę się z tym, że jest to ciąża podwyższonego ryzyka, ale mam bardzo dobrego lekarza plus na pewno będę wykonywała badania prenatalne i chcę wykonać test NIFTY pro, czyli nieinwazyjne przesiewowe badanie, które bada aż 94 choroby genetyczne.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2022 03:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Ciąża
Powiem Wam, że mnie z perspektywy faceta interesuje dużo rzeczy jak proces porodu wygląda i tak dalej. Ogólnie niedługo moja partnerka ma termin porodu więc czy moglibyście powiedziec ile jest prawdy w artykulach https://www.zbadajpluca.pl/ile-czasu-roz...-porodzie/ warto sugerować się taką wiedzą?

Moje poprzednie tematy:
08-06-2022 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Ciąża
A myślałyście o tym by zapisać się na sesję ciążową? Moim zdaniem jest to świetne rozwiazanie, ponieważ zostanie wam z tego czasu wspaniała pamiątka. Mogę polecić wam https://karoturczynska.com/oferta/sesje-ciazowe/ tutaj poznacie bardzo korzystną ofertę

18-06-2022 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #37
RE: Ciąża
Pijecie kefir i maślankę podczas ciąży? Wiele przyszłych mam rezygnuje całkiem niepotrzebnie z różnych produktów. Jeśli chcecie się dowiedzieć czy są one bezpieczne czy lepiej warto ich unikać, to zerknijcie sobie tutaj https://puppo.pl/kefir-i-maslanka-w-ciaz...e-czy-nie/ . Na tym portalu jest również wiele innych niezwykle pomocnych artykułów, z którymi warto się zapoznać.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2022 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Ciąża
Miałam spory problem z zajściem w ciążę i razem z mężem nawet się kłóciliśmy przez to, bo ja byłam pewna, że to z nim są problemy, a on na odwrót. Oboje postanowiliśmy się przebadać - u mnie było wszystko w porządku, natomiast u męża podczas badania nasienia i usg zdiagnozowany został hipogonadyzm oraz oligospermia na wizycie u androloga. Umówiłam męża do kliniki https://klinika-artemida.pl/ i podczas wywiadu lekarz wdrożył odpowiednie leczenie i po upływie ośmiu miesięcy udało nam się zajść w ciążę metodą in vitro. Jeżeli macie podobne problemy, to powinniście się też oboje przebadać by wiedzieć z czyjej strony jest problem. Też ciekawym aspektem jest hipogonadyzm, bo mąż nigdy nie miał problemów w tej kwestii, ale został skierowany dożywotnio na HTZ bo badania mówiły same za siebie. Jedynymi objawami pokazującymi, że coś jest na rzeczy był częsty brak energii.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2022 22:45 przez kodzi.)
17-10-2022 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #39
RE: Ciąża
Jeżeli ciekawi was, na czym polega makrosomia płodu to myślę że na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl bez wątpienia znajdziecie wiele przydatnych wskazówek w tym zakresie. Koniecznie sobie tam zerknijcie, a myślę że wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2022 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #40
RE: Ciąża
Przyjdzie etap, w którym będziesz kompletować wyprawkę dla malucha. Jeśli chodzi o wózek, polecałabym Riko Side. To klasyka w nowoczesnym wydaniu. Koła na pewno się nie przebiją a sam wózek będzie wygodny do zakończenia przygody z wózkiem.

Moje poprzednie tematy:
12-11-2022 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciąża u psa olazola 0 332 02-11-2020 17:45
Ostatni post: olazola

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS