Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąża
Autor Wiadomość
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Ciąża
Najlepsze usg Warszawa moim zdaniem robią w Krajmedzie, ale oczywiście kto jak lubi. Nigdy nie było tak, że musiałam czekać i zajęli się mną książkowo i z pełnym profesjonalizmem.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2019 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Ciąża
Jeżeli chodzi o potrzebne podczas ciąży rzeczy, to bez wątpienia istotnym elementem każdej mamy jest poduszka ciążowa - https://www.aptekagemini.pl/bociol-podus...aszub.html. Sama przez to przechodziłam i na początku myślałam, ze będzie to zbędne, natomiast okazało się bardzo przydatne, polecam!

Moje poprzednie tematy:
25-07-2019 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Ciąża
Warto także pomyśleć o badaniach genetycznych i wykonać test NIFTY
Wyniki są bardzo dokładne
Podczas badań wykorzystuje próbkę krwi pobraną od ciężarnej matki, aby zanalizować bezkomórkowy płodowy DNA dla płodowych uwarunkowań chromosomowych
Tutaj szczegóły https://testnifty.eu/

Moje poprzednie tematy:
02-08-2019 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
anita66
Junior Member
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Ciąża
W Centrum Medyczne Mami wykwalifikowany personel codziennie dba o młode mamy i ich maleństwa, świadcząc usługi takie jak badania prenatalne (nieinwazyjne i inwazyjne), USG ciąży, amniopunkcja, test Harmony i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą https://centrummedycznemami.pl , która skierowana jest nie tylko do kobiet w ciąży, ale także młodych dziewczyn, matek oraz pań w okresie okołomenopauzalnym i okresie późnej dorosłości.

Moje poprzednie tematy:
    08-08-2019 15:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 813
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Ciąża
    Jeśli jesteś w ciąży to może się zdarzyć że lekarz prowadzący zleci wykonanie amniopunkcji żeby wykluczyć choroby płodu. Nie bój się na zapas i najlepiej zapoznaj z tematem tutaj http://badanieprenatalne.com/amniopunkcja/ a przy okazji zamów zabieg w jednej z ich placówek. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu zabieg przebiegnie sprawnie i bez powikłań.

    Moje poprzednie tematy:
    27-08-2019 23:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Ciąża
    Któraś z Was wspomniała tutaj o tym, aby zadbać o swoje ciało w ciąży, żeby na przykład nie pojawiły się na nim rozstępy. Całkowicie się z tym zgadzam, bo rzeczywiście później usunięcie takich rozstępów może być problemowe. Ja używałam kremu Mustela https://www.mustela.pl/content/Krem-przeciw-rozstepom i na szczęście udało mi się tego kłopotu uniknąć Wink

    Moje poprzednie tematy:
    07-09-2019 11:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kolka
    Member
    ***

    Liczba postów: 136
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Ciąża
    A robiłyście badania prenatalne? Ja własnie się umówiłam do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie i akurat tak wypadnie na 12 tydzień ciąży. Słyszałam wiele dobrego o pani doktor, dlatego pomimo ciężkiego dostania się do niej, nie zraziłam się i cały czas próbowałam aż się udało. Uśmiech Tylko nie wiem czego do końca mam się spodziewać. Któraś z was robiła takie badania?

    Moje poprzednie tematy:
    10-09-2019 14:05
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nieduzy
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,022
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Ciąża
    Wiele kobiet ma w ciąży problemy z suchością pochwy. Warto wiedzieć, że na rynku dostępny jest krem nawilżający Vagisan, który nie zawiera hormonów. Można go używać także właśnie w czasie trwania ciąży.

    Moje poprzednie tematy:
    27-10-2020 14:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Iryss
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Ciąża
    Jak drugi raz zaszłam w ciążę, to już się tak nie stresowałam jak przy pierwszej. Miałam bez porównania większą wiedzę i świadomość wielu rzeczy. Też przy drugiej ciąży zdecydowaliśmy się z mężem na bankowanie krwi pępowinowej w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Znaczenie więcej się o tym teraz mówi i słusznie. Komórki macierzyste mogą być pomocne w leczeniu wielu chorób, również rodzeństwo może z nich skorzystać.

    Moje poprzednie tematy:
    15-11-2020 15:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lalamido
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 639
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Ciąża
    ja bedac w ciazy chcialam miec wszystko ogarniete zawczasu,zeby sie nie stresowac Smile nawet szpital do porodu wybralam juz na poczatku ciazy, zdecydowalam sie rodzic w szpitalu Medicover w Warszawie, wiedzialam, ze bede miala tam zagwarantowana bardzo dobra opieke, komfortowe warunki, a na tym mi bardzo zalezalo

    Moje poprzednie tematy:
    23-11-2020 11:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ciąża u psa olazola 0 335 02-11-2020 17:45
    Ostatni post: olazola

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS