Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lubicie zdjęcia ? Polecam fotobudki na imprezy
Autor Wiadomość
TobiaszR
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Lubicie zdjęcia ? Polecam fotobudki na imprezy
Dlaczego fotobudki znajdują zastosowanie ?
Obiekt jest postawiony sztywno w miejscu i nie grożą mu uszkodzenia, w przeciwieństwie do smartfonów czy aparatów fotograficznych. Godnym polecenia obiektem jest fotobudka katowice. Korzystałem już z tych usług kilkukrotnie i za każdym razem z coraz to niższą ceną a jakość zdjęć wciąż ta sama Blush

Moje poprzednie tematy:
18-09-2018 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Lubicie zdjęcia ? Polecam fotobudki na imprezy
Ja również polecam wszelkiego rodzaju fotobudki na weselach oraz innych imprezach, ponieważ goście zawsze mają z tego dużo zabawy i frajdy, wszystkim sprawia to przyjemność, a dodatkowo pozostają po tym jeszcze fajne pamiątki w postaci zabawnych zdjęć. My taką fotobudkę zamawialiśmy na stronie https://foto-kabina.pl i byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ wraz z fotobudką otrzymaliśmy zestaw gadżetów oraz opiekę animatora Smile PolecamySmile

Moje poprzednie tematy:
24-09-2018 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Lubicie zdjęcia ? Polecam fotobudki na imprezy
Pewnie! też uwielbiam fotobudki i mam masę zdjęć zrobionych w ten sposób na różnych imprezach. Bo już nie tylko wesela, również komunie, chrzciny, 18-tki czy imprezy firmowe, to są wydarzenia na których spokojnie fotobudkę można postawić. Myślę że to fajny pomysł na biznes. Inwestujesz jakieś 20 tys max, na stronie producenta takich sprzętów https://smove.pl/ widzę, że tyle mniej więcej za taką fotobudkę z dodatkami już trzeba zapłacić. I to jedyna inwestycja, jakaś strona internetowa i co rok dodatkowa opłata na zdalny serwis jaki ten producent świadczy (oczywiście bez obowiązku ale jakbym miała taką opcję na pewno bym skorzystała). Fajnie fajnie, jak weźmiesz porządny sprzęt kupisz to wiadomo że zdjęcia spoko będzie robić to i klienci będą. Tylko lubić imprezy i można zyski kręcić Smile

Moje poprzednie tematy:
25-09-2018 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Imprezy integracyjne czarneszpilki 127 43,139 04-03-2024 12:01
Ostatni post: patisia78
  Zdjęcia na ślub byniek 0 132 04-09-2023 13:32
Ostatni post: byniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS