Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa praca
Autor Wiadomość
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Nowa praca
Cześć, właśnie szukam pracy Warszawa i chciałbym zapytać Was jak sami się za to zabieracie i na co dokładnie zwracacie uwagę, aby wyselekcjonować te najciekawsze możliwości dla siebie. Przede wszystkim chciałbym mieć możliwość sprawdzenia propozycji z branży motoryzacyjnej. A dokładnie jako mechanik, bo w tym kierunku zawodowo nadal chciałbym się rozwijać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje!

Moje poprzednie tematy:
11-02-2023 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nowa praca
Od jakiegoś czasu myślę o https://www.oscbr.pl/ . Z tego co słyszałam to system bardzo usprawnia współpracę z klientami, dodatkowo działa on też bez zastrzeżen co jest również ważne

Moje poprzednie tematy:
23-04-2023 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karo29
Senior Member
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Nowa praca
Uważam, że w przypadku tak istotnych kwestii warto kierować się przede wszystkim sprawdzonymi rozwiązaniami. To tematy, na które warto zwracać uwagę. Czy praca w Sosnowcu od zaraz jest realną możliwością? Chciałbym poznać wasze zdanie w tej sprawie.

Moje poprzednie tematy:
    24-04-2023 19:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Nowa praca
    No czasami tak bywa, że lepiej jest zmienić pracę - zwłaszcza jak nadarza się lepsza okazja/ opcja. Mnie przykładowo teraz zainteresowała oferta pracy dla opiekunek dla starszych osób, którą tutaj https://www.opiekunki365.pl/ znalazłam. Jest to praca dla osób chcących działać w Niemczech - myślę, że jest opłacalna.

    Moje poprzednie tematy:
    25-04-2023 17:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Nowa praca
    Od niedawna właśnie zastanawiam się nad taką opcją jak Szkolenia dla trenerów , ponieważ właśnie wiele osób ostatnio mi mówiło, że szkolenia tutaj odbywają się na wysokim poziomie. Dodatkowo koszty nie są wygórowane

    23-05-2023 17:51
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kokier
    Member
    ***

    Liczba postów: 191
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Nowa praca
    Tutaj macie mnóstwo opcji zatrudnienia, zerknijcie - https://pracownikbudowlany.pl/PL
    Nie ma pod tym względem żadnych problemów. Nawet bez kwalifikacji da się uzyskać sensowne zatrudnienie. Wiadomo, że początkowo te zarobki nie będą szałowe, ale docelowo można wyjść na tym całkiem nieźle. Kwestia czasu.

    Moje poprzednie tematy:
    25-05-2023 14:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    devlin
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Nowa praca
    Jeśli narzekasz na brak zleceń to zawsze możesz rozwinąć swoje kompetencje. Wiadomo, im więcej potrafisz tym powinno być łatwiej znaleźć klientów. Producenci różnych rodzajów sprzętów organizują szkolenia, na przykład pomp ciepła. Sprawdź sobie kilka ofert szkoleń takich jak przykładowo tutaj https://vtac.com.pl/dla-instalatorow/ Druga sprawa, że pompy ciepła to coraz powszechniejsze urządzenie także moze to nie jest taki zły pomysł.

    Moje poprzednie tematy:
    24-06-2023 15:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    monikabert90
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,419
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Nowa praca
    Mimo, że coraz więcej kobiet pracuje, a nawet zakłada własne firmy, to cały czas jednak wydaje mi się, że kariera kobiet jest w naszym kraju nico utrudniona. Mężczyznom łatwiej znaleźć dobrze płatną pracę i awansować... czy Wy również macie takie wrażenie? Czy spotkaliście się kiedyś w miejscu pracy z dyskryminacją ze względu na płeć?

    Moje poprzednie tematy:
    31-10-2023 12:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Praca pawelpruski 5 481 21-12-2023 15:09
    Ostatni post: barto776
      Praca opiekunki w Holandii kejszek 5 2,703 26-11-2023 20:09
    Ostatni post: Aldonka88

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS