Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowie
Autor Wiadomość
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Zdrowie
Witaj na stronie https://klinikaflebologii.pl/zakres-uslu...naczyniowa To miejsce, gdzie skorzystasz z zaawansowanej diagnostyki i leczenia naczyń. Dzięki doświadczonym specjalistom, poczujesz się pewniej i zadbasz o swoje zdrowie naczyniowe.

Moje poprzednie tematy:
02-08-2023 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Zdrowie
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jedynym trafnym rozwiązaniem na wyjście z nałogu jest odbycie terapii. Ośrodkiem leczenia uzależnień który w takiej sytuacji warto wybrać jest https://osrodekniwa.pl/uzaleznienie-od-g...-leczenie/ Pomoc jaką tam oferują jest nieoceniona a znajdziecie tam również blog zawierający artykuły w tej tematyce. Korzystają z rożnych technik w tym nowatorskich co pozwala na osiągniecie oczekiwanego rezultatu i zażegnanie problemu.

Moje poprzednie tematy:
06-10-2023 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Zdrowie
Znajomy mówił mi, iż lekarze w onkolmed.pl zawsze idą o krok dalej, by zadbać o zdrowie. To miejsce, w którym pacjent czuje się ważny i zaopiekowany. Posiadają rozległy wachlarz poradni o różnorodnych profilach. Wydaje mi się, że warto przyjrzeć się ich ofercie w wolnym czasie.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2023 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,052
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #24
RE: Zdrowie
W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie?

prawnik Świdnica

Moje poprzednie tematy:
16-10-2023 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Zdrowie
Kiedy ostatnio wykonywaliście jakieś badania, chociażby morfologię? Uważam, że to bardzo ważne badanie, którym powinniście się zainteresować. Na stronie https://metropoliabydgoska.pl/morfologia...o-badanie/ znajdziecie szczegółowe informacje i można wyciągnąć sporą dawkę wiedzy.

Moje poprzednie tematy:
19-10-2023 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Zdrowie
Czy zastanawialiście się już nad tym: bulimia co to za choroba ?

Moje poprzednie tematy:
24-10-2023 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Zdrowie
Wlaśnie dowiedziałam się, że cykliczne wizyty w komorze hiperbarycznej pomagają leczyć różnorodne urazy i przeciążenia stawów oraz mięśni. Jestem ciekawa, czy ktoś z was zdecydował się na tlenoterapia hiperbaryczna łódź ? Dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
25-10-2023 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Zdrowie
Myślę, że każdy się ze mną zgodzi, że katar jest najczęściej występującym symptomem chorobowym. Warto wiedzieć jakie są etapy kataru, aby wiedzieć też jak działać. Dla mnie jedno jest pewne - woda morska APTEO na pewno przyniesie ulgę i można ją stosować już od pierwszych dni życia dziecka.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2024 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Zdrowie
Koniecznie zapoznajcie się z rewelacyjnymi szkoleniami i kursami jeśli chodzi o ajurwedę jakie znajdziecie odwiedzając stronę https://www.strefaobfitosci.pl/kategoria...warsztaty/ Medycyna indyjska pozwala na osiągniecie równowagi ciała i ducha oraz zachowanie zdrowia. Pani Kasia która jest wspaniałym nauczycielem posiadającym nie tylko wiedze ale również ogromną pasję wprowadzi Was w to zagadnienie. Kierowanie się tymi zasadami w codziennym życiu co daje Ci pewność że poznasz wartościowe informacje o naturalnym uzdrawianiu, wykorzystywaniu ziołolecznictwa i wiele więcej.

11-01-2024 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Zdrowie
Jeśli chodzi o trening podologiczny, posiadanie odpowiednich narzędzi jest bez wątpienia niezbędne. Dlatego też uważam, że warto rozważyć zainwestowanie w fantom palucha podologicznego. Według mnie oferują one najwyższej klasy produkty, które są niezbędne dla każdego podologa.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2024 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rower to zdrowie Maria Pe 60 20,221 18-03-2024 17:22
Ostatni post: dajuber
  Zioła na zdrowie Kornelia 8 1,868 04-05-2023 14:29
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS