Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hurtownia z artykułami medycznymi
Autor Wiadomość
BiegunMarek
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Hurtownia z artykułami medycznymi
Jeśli potrzebna Wam jest niedroga hurtownia medyczna, warto szukać tych, które działają na zasadzie sklepów internetowych. Będzie zdecydowanie taniej niż zamawianie w hurtowni za pośrednictwem apteki.

Moje poprzednie tematy:


Turbosprężarki - zastosowanie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2020 09:47 przez BiegunMarek.)
16-09-2020 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Hurtownia z artykułami medycznymi
Moim zdaniem jeszcze lepiej niż z hurtowni medycznej jest zamawiać bezpośrednio od producenta. Taka możliwość istnieje zarówno dla placówek medycznych, opiekuńczych jak i klientów indywidualnych. Wiem, bo sam w ten sposób robiłem zakupy, stając przed koniecznością dostosowania łazienki do potrzeb osoby niepełnosprawnej z którą zamieszkujemy. Nabyłem m.in. takie specjalne lustra: https://innow.pl/lazienka-i-wc/lustra-rehabilitacyjne/ a także uchwyty oraz wannę z drzwiczkami. Wszystko znalazłem w katalogu Innow (dostępnym online), ceny mile mnie zaskoczyły, bo jak wspomniałem była to transakcja bezpośrednia. Dodam, że te akcesoria medyczne są bardzo profesjonalne.

Moje poprzednie tematy:
19-11-2020 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Hurtownia z artykułami medycznymi
(16-09-2020 09:44)BiegunMarek napisał(a):  Jeśli potrzebna Wam jest niedroga hurtownia medyczna, warto szukać tych, które działają na zasadzie sklepów internetowych. Będzie zdecydowanie taniej niż zamawianie w hurtowni za pośrednictwem apteki.


Jak najbardziej się z Tobą zgodzę, w sieci zawsze znajdziemy lepsze ceny niż stacjonarnie. Jedną z takich sprawdzonych na pewno są oni https://www.tormedica.pl mają naprawdę sporo tego u siebie.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2021 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hurtownia artykułów erotycznych Areni 0 58 07-03-2024 01:12
Ostatni post: Areni
  hurtownia elektryczna dajuber 0 69 06-02-2024 19:00
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS