Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawiążę współpracę w sprawie spedycji
Autor Wiadomość
akazmierczak64
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Nawiążę współpracę w sprawie spedycji
Witam!

Posiadam dosyć wielkie pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem przesiębiorcą mającym kontrakty z najbardziej znanymi sieciami sklepów sprzedającymi świeżą żywność dostępną od ręki w Twoim hipermarkecie. W związku z moim najnowszym zamówieniem, w chwili obecnej pilnie szukam spółki, którą opisują głównie słowa takie jak: firmy transportowe warszawa. To, co mnie interesuje to przede wszystkim eksport owoców. Aby nastała całkowita jasność, aktualnie nie bawię się w import owoców. Dary natury, które dostarczam moim klientom pochodzą w w pełni z naszych upraw. Jeśli znana jest Wam spedycje krajowe, to zapraszam gorąco do kontaktu. Jeżeli Twoja oferta mnie zaciekawi, z pewnością uzgodnimy ciekawe warunki umowy dla obu stron.

Dziękuję!

Moje poprzednie tematy:
10-09-2018 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nawiążę współpracę w sprawie spedycji
Na pewno przydadzą Ci się specjalne skrzynki do przewozu żywności. Zerknij na http://celnie.pl/producenci-skrzynek-tra...u-zywnosci gdzie są one konkretnie opisane, sprawdź gdzie je kupić.

Moje poprzednie tematy:
    11-09-2018 10:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      obrońca w sprawie karnej fatyka 7 802 17-12-2022 22:56
    Ostatni post: lena007
      Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji akazmierczak64 0 796 14-05-2018 13:29
    Ostatni post: akazmierczak64

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS