Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liceum czy technikum?
Autor Wiadomość
betty36
Member

Liczba postów: 161
Reputacja: 0
Status: Offline
RE: Liceum czy technikum?
Myślę, że taki wybór nie ma większego znaczenia. Zawsze warto kierować się swoimi zainteresowaniami.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2020 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Member

Liczba postów: 191
Ja to pójdę do liceum, bo interesują mnie studia, a dokładniej marketing społeczny w promocji zdrowia i to w samej stolicy, na AHE. Wierzę, że po ukończeniu takiego kursu będę w stanie naprawdę dobrze zarabiać, zwłaszcza że niewiele osób w moim otoczeniu ma o tym pojęcie, a zapotrzebowanie jest naprawdę spore. A wy o jakich studiach w końcu myślicie?

Moje poprzednie tematy:
28-04-2020 10:25
MonikFalk
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Będąc na etapie wyboru odpowiedniej szkoły średniej, to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci, żebyś zwrócił/a uwagę na ofertę kierunków w liceum dziennym oraz technikum Cosinus Łódź. Przygotowali dla swoich uczniów dodatkowo darmowe podręczniki, zeszyty oraz karnet na siłownię i nawet tablet, żeby wygodnie się uczyć. Do tego rozbudowana oferta kierunków, które odpowiednio przygotują Was do pracy zawodowej.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2020 17:05
marcela
Member

Liczba postów: 203
Myślę, że oba wybory mogą być ok. Po technikum też można mieć super pracę, dobre wykształcenie. Szkoda tylko że nie każdy ma szanse na naukę w szkole jaką sobie wymarzy. Na szczęście są takie programy stypendialne jak https://efc.edu.pl/programy/horyzonty . To pomoc dla tych którzy chcą się uczyć w najlepszych szkołach w dużych miastach.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2020 13:41
beta66
Senior Member

Liczba postów: 562
Na pewno warto się dobrze zastanowić nad wyborem liceum, do którego się zapiszemy. Jak najbardziej Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie pozwoli dobrze zdać maturę. Tutaj są świetni nauczyciele, ale też mniejsze klasy, więc będzie można dobrze się uczyć.

Moje poprzednie tematy:
29-06-2020 15:44
Odpowiedz