Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liceum czy technikum?
Autor Wiadomość
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Liceum czy technikum?
A jeśli będziesz chciał zrobić liceum zaocznie to polecam również sprawdzic Cosinus, ponieważ starają się jak najlepiej przygotować swoich słuchaczy do egzaminu maturalnego.

Moje poprzednie tematy:
18-01-2019 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Liceum czy technikum?
Moim zdaniem i jeden i drugi wybór będzie dobry Smile Z tego, co czytałam na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjna...-oswiatowa wynika że po reformie oświaty będzie można również wybrać tak zwaną szkołę branżową, w której nauka trwa 3 lata . Ogólnie trzeba też pamiętać, że od września 2019 liceum będzie trwało 4 lata, a technikum 5 lat, czyli rok dłużej, niż to było wcześniej.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Liceum czy technikum?
Jeżeli planujemy isć na studia, to lepiej liceum bo jednak rok zyskujemy. Ja zdecydowałem się na Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. To jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy. Zależało mi na dobrej szkole, z wysokim poziomem. Chcę zdać dobrze maturę.

Moje poprzednie tematy:
29-04-2019 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Liceum czy technikum?
Ciężko powiedzieć i wszystko zależy tak naprawdę od Twoich potrzeb oraz wymagań co do kierunku rozwoju. W przypadku Łodzi na pewno warto, abyś podczas poszukiwań odpowiedniego kierunku zwróciła uwagę na Cosinus bo otworzyli swoje technikum oraz liceum z dużym wyborem kierunków. Są to oczywiście szkoły dzienne i w pełni darmowe (dodatkowo dają za darmo podręczniki oraz zeszyty swoim uczniom). Z resztą wszystkiego możesz dowiedzieć się na miejscu oraz ich stronie internetowej. Pozdrawiam Smile

Moje poprzednie tematy:
20-05-2019 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Liceum czy technikum?
Jak i tak się planuje pójście na studia to raczej większość osób wybiera liceum. I jeszcze dobra placówka na pewno pomoże dobrze zdać maturę. Też Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie ma dobre opinie. Jednak warto się zastanowić nad tym, do jakiej szkoły się pójdzie. A tutaj uczą świetni nauczyciele.

Moje poprzednie tematy:
30-05-2019 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,177
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Liceum czy technikum?
Jeśli szukacie szkoły dla dorosłych zdecydowanie warto przejrzeć ofertę edukacyjną http://www.16lo.pl/ w Warszawie. Słyszałem wiele pozytywnych opinii na jej temat.

Moje poprzednie tematy:
24-07-2019 02:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Liceum czy technikum?
Liceum musi dobrze przygotować do matury. Jest to bardzo ważne i trzeba sprawdzić, jakie placówki są w okolicy. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie rzeczywiście ma dobrych nauczycieli i dzięki temu uda się dostać na dobre studia.

29-01-2020 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Liceum czy technikum?
Gdybyś szukała piórników i plecaków dla młodzieży zajrzyj na https://backupbags.pl/piorniki-dla-mlodziezy.html Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie. Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem nowego plecaka dla córki.

Moje poprzednie tematy:
08-02-2020 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Liceum czy technikum?
Ja zdecydowałam się na liceum i jestem teraz w ostatniej klasie. Jestem generalnie zadowolona ze swojej decyzji. Teraz jedynie postawić na lepsze przygotowanie do matury z biologii, bo jest to dla mnie ważny przedmiot. Znalazłam na stronie https://wykladymaturalne.pl/kursy-maturalne-biologia/ oferty kursów maturalnych. Chyba coś takiego będzie dla mnie idealnego.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2020 14:36 przez jjusti18.)
19-02-2020 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Liceum czy technikum?
Według mnie to nie ma znaczenia - idź na to co Cie kręci. Potem polecam iść na pewno na studia, zerknij tutaj na takie studia i szkolenia https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/obszar/...rskie.html, które dobrze się uzupełniają Wink

Moje poprzednie tematy:
04-03-2020 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smartwatch czy smartfon dla dziecka do szkoły? nina18 19 4,706 22-08-2023 12:20
Ostatni post: barto776
  Angielski czy hiszpański? Fanta 12 1,493 24-07-2023 12:44
Ostatni post: beta66

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS