Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liceum czy technikum?
Autor Wiadomość
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Liceum czy technikum?
Myślę, że taki wybór nie ma większego znaczenia. Zawsze warto kierować się swoimi zainteresowaniami.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2020 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Liceum czy technikum?
Ja to pójdę do liceum, bo interesują mnie studia, a dokładniej marketing społeczny w promocji zdrowia i to w samej stolicy, na AHE. Wierzę, że po ukończeniu takiego kursu będę w stanie naprawdę dobrze zarabiać, zwłaszcza że niewiele osób w moim otoczeniu ma o tym pojęcie, a zapotrzebowanie jest naprawdę spore. A wy o jakich studiach w końcu myślicie?

Moje poprzednie tematy:
28-04-2020 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Liceum czy technikum?
Będąc na etapie wyboru odpowiedniej szkoły średniej, to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci, żebyś zwrócił/a uwagę na ofertę kierunków w liceum dziennym oraz technikum Cosinus Łódź. Przygotowali dla swoich uczniów dodatkowo darmowe podręczniki, zeszyty oraz karnet na siłownię i nawet tablet, żeby wygodnie się uczyć. Do tego rozbudowana oferta kierunków, które odpowiednio przygotują Was do pracy zawodowej.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2020 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Liceum czy technikum?
Myślę, że oba wybory mogą być ok. Po technikum też można mieć super pracę, dobre wykształcenie. Szkoda tylko że nie każdy ma szanse na naukę w szkole jaką sobie wymarzy. Na szczęście są takie programy stypendialne jak https://efc.edu.pl/programy/horyzonty . To pomoc dla tych którzy chcą się uczyć w najlepszych szkołach w dużych miastach.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2020 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Liceum czy technikum?
Na pewno warto się dobrze zastanowić nad wyborem liceum, do którego się zapiszemy. Jak najbardziej Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie pozwoli dobrze zdać maturę. Tutaj są świetni nauczyciele, ale też mniejsze klasy, więc będzie można dobrze się uczyć.

Moje poprzednie tematy:
29-06-2020 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Liceum czy technikum?
Wybór szkoły jesst ważny, ale warto brać pod uwagę zdanie dziecka. Mój syn zdecydował się na liceum i w przyszłym roku będzie zdawał maturę. już postanowił że będzie min to fizyka. Dlatego znalazłam dla niego ten podręcznik tu https://www.taniaksiazka.pl/zrozumiec-fi...86589.html Podręcznik ten ułatwia samodzielne przygotowanie do matury. Omawia różne typy zadańń maturalnych.

Moje poprzednie tematy:
14-08-2020 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Liceum czy technikum?
(29-06-2020 15:44)beta66 napisał(a):  Na pewno warto się dobrze zastanowić nad wyborem liceum, do którego się zapiszemy. Jak najbardziej Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie pozwoli dobrze zdać maturę. Tutaj są świetni nauczyciele, ale też mniejsze klasy, więc będzie można dobrze się uczyć.

W tej szkole nauka to czysta przyjemność, ale to właśnie dzięki temu, w jaki sposób są prowadzone zajęcia. Można tutaj świetnie się przygotować do matury, a na pewno na tym każdemu zależy. Nauczyciele organizują wiele dodatkowych zajęć.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Liceum czy technikum?
Nie zależnie od tego jaką szkołę wybierzesz, to przyda Ci się kalkulator https://rozmiary.com.pl/kalkulator-gestosci/ na fizyce, ja z niego często korzystałem.

Moje poprzednie tematy:
24-02-2023 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #29
RE: Liceum czy technikum?
Wybór odpowiedniego liceum, to naprawdę poważna decyzja. Właśnie dlatego należy wszystko dokładnie przemyśleć i przeanalizować, aby później nie żałować. Tutaj https://gostyn24.pl/pl/640_materialy-par...kolic.html sobie zerknijcie. Znajdziecie tam bowiem naprawdę ciekawy artykuł, który wiele wyjaśnia. Macie tam bowiem mnóstwo przydatnych informacji, porad i wskazówek, które można wykorzystać.

Moje poprzednie tematy:
03-03-2023 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smartwatch czy smartfon dla dziecka do szkoły? nina18 19 4,708 22-08-2023 12:20
Ostatni post: barto776
  Angielski czy hiszpański? Fanta 12 1,493 24-07-2023 12:44
Ostatni post: beta66

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS