Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP
Autor Wiadomość
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,430
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: BHP
Z pewnością przeprowadzanie szkoleń BHP jest szalenie ważne, dlatego warto zdać się na sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje.

Moje poprzednie tematy:
    14-07-2023 10:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,313
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #22
    RE: BHP
    Korzystanie z usług sprawdzonej firmy to podstawa dlatego szczerze polecam Wam kontakt z https://www.uslugibhplubuskie.com.pl/ Ich oferta jest bardzo bogata i obejmuje nie tylko szkolenia z zakresu BHP, ochrony ppoż czy ochrony środowiska ale również porady w zakresie odszkodowań powypadkowych w pracy. Są profesjonalistami w tym temacie.

    Moje poprzednie tematy:
    17-07-2023 11:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 577
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #23
    RE: BHP
    Jeśli chodzi o szkolenia BHP Łódź to firma Proactive BHP warta jest uwagi. Proactive BHP to niekwestionowany lider, gdy chodzi o szkolenia BHP, a wybierając ich usługi, inwestujesz w bezpieczeństwo i rozwój swojej firmy. Eksperci z Proactive BHP nie tylko dostarczają niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również zanurzają się w specyfikę Twojej branży, dostosowując szkolenia do realnych wyzwań.

    Moje poprzednie tematy:
    03-03-2024 13:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    danosia
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 681
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #24
    RE: BHP
    O ile mi wiadomo, obecność dokumentu jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego jest obowiązkowa w większości zakładów. Służy on bowiem jako kompleksowy przewodnik dla pracowników i gości na temat środków bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Będąc w temacie zdrowia i bezpieczeństwa, z pewnością warto zwrócić uwagę na znaczenie tego dokumentu w zapobieganiu i radzeniu sobie z sytuacjami zagrożenia pożarowego.

    Moje poprzednie tematy:
    13-03-2024 12:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,313
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: BHP
    Na pewno dobrze jest zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i odzież roboczą spełniające wszelkie warunki i atesty bezpieczeństwa. Osobiście w tym temacie mogę polecić zajrzeć na stronę https://sklep.mistralbhp.pl/ W ich bogatym asortymencie znajdziecie m.in. takie produkty jak odzież robocza, specjalistyczna, wodoochronna, obuwie robocze, rękawice, sprzęt ochrony przeciwpożarowej i wiele innych. Będziecie zachwyceni nie tylko wysoką jakością wykonania ale także konkurencyjnymi cenami.

    17-04-2024 14:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS