Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tanie opony na lato
Autor Wiadomość
koziel.wojciech.86
Member
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Tanie opony na lato
Witam serdecznie,

interesują mnie opony Laufenn na lato, bo jak widać za oknami wydaje się znów coraz cieplej a ja nie chce odkładać tegoż istotnego zakupu na ostatnią chwilę. Czy ktoś zna tegoż partnera? Zalezy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie i luksusie jazdy.

Dziękuję

Moje poprzednie tematy:
19-07-2018 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biona
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Tanie opony na lato
Tylko czy naprawdę cena jest tutaj taka istotna? Opony powinny być przede wszystkim sprawne. Bezpieczeństwo przede wszystkim! To właśnie na oponach spoczywa ciężar samochodu, więc jeśli chcemy bezpiecznie dojechać na miejsce - nie oszczędzajmy. Łatwo wpaść w poślizg, oponom zdarza się "pękać", co powoduje, że szybko łapiemy flaka, a to naraża nas na szczególne niebezpieczeństwo np. na drodze szybkiego ruchu. Z tą prędkością to też ciekawa rzecz, przeczytaj sobie o indeksach prędkości na https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-p...osci-opony - to nie jest tak, że jadąc pierwszym lepszym samochodem, możesz przyspieszyć do 200km/h - nie każda opona się do tego nadaje Wink

Moje poprzednie tematy:
13-08-2018 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  tanie ogrodzenia dudson 20 10,569 06-03-2024 02:29
Ostatni post: Areni
Star Tanie noclegi sivlari 4 1,444 31-01-2024 11:55
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS