Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Autor Wiadomość
glossy
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Cześć,

Od jakiegoś czasu myślę nad zmianą moich okularów na szkła kontaktowe. Niestety nie mam jeszcze doświadczeń związanych z noszeniem soczewek np: https://wzrok24.pl/szkla-soczewki-kontak...kolorowe/. Po konsultacji z optykiem dowiedziałam się, że odpowiednimi dla mnie będą soczewki toryczne. Co sądzicie o noszeniu soczewek? Zmienić czy lepiej zostać przy okularach?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2018 16:38 przez glossy.)
13-08-2018 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mekender
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Zdecydowanie tak! Soczewki to znakomity wybór, sam dokonałem tego wyboru rok temu. Również nosiłem okulary, aż w końcu postanowiłem zamienić je na soczewki. Mój okulista zalecił soczewki marki Acuvue i muszę przyznać, że był to znakomity wybór. Od roku korzystam z tej marki soczewek i nie mam zamiaru tego zmieniać, ponieważ soczewki sprawują się fenomenalnie. Na Ich oficjalnej stronie internetowej znajdziesz sporo ciekawych informacji: https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-kontaktowych
Bardzo polecam!

Moje poprzednie tematy:
21-08-2018 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Proponuję udać się do okulisty, niech on zadecyduje czy możesz nosić soczewki. Ja przykładowo nie mogę bo podrażniaja mi oczy. Ale teraz można znaleźć bardzo fajne okulary korekcyjne ( takie noszę ja). Ostatnio trafiłam na https://iokulary.pl/product-pol-27077-Pr...3C1O1.html Bardzo ładny kształt oprawek. Wykonane z tworzywa sztucznego, lekkie,dobrze trzymają sie na nosie. Dodatkowo gwarancja na 24 m-ce.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2018 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Soczewki są naprawdę super. Ja długo nie mogłam się przekonac ale jak raz zalozyłam szkła kontaktowe to juz się z nimi nie rozstaję. Przede wszystkim soczewki są wygodne i praktycznie pozwalają zapomnieć o wadzie wzroku. Ja soczewki zawsze zamawiam w Optilandzie https://optiland.pl/marki-soczewek . Tu mają soczewki wszystkim znanych producentów w świetnych cenach.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2018 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Ja ogólnie jestem zwolenniczką takiego rozwiązania. Soczewki kontaktowe to naprawdę bardzo duża wygodna. Nie trzeba rezygnować ze sportu, nie parują w autobusie, a cenowo wcale nie wychodzą drogo Smile Ja akurat nosze soczewki kontaktowe dwutygodniowe, któe zamawiam za naprawdę niewielkie pieniądze w sklepie internetowym https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-dwu...e-611.html. Mają tam również inne rodzaje soczewek oraz akcesoria do nich, więc polecam się rozejrzeć Smile

Moje poprzednie tematy:
14-11-2018 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Też tak sądziłam jakiś czas temu i jednak nie zdecydowałam się na przejście z okularów na soczewki. A powód? Znalazłam piękne oprawki, którym nie mogłam się oprzeć Big Grin Z przyjaciółką jednogłośnie stwierdziłyśmy, że idealnie mi pasują i biorę! Nie mogę znaleźć ich w internecie, ale były bardzo podobne do tych kocich okularów. I wiecie co? Chyba zamówię sobie te przeciwsłoneczne Big Grin Dobrze, że trafiłam! Big Grin

Moje poprzednie tematy:
19-11-2018 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gatta
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,124
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
Super, ale nie na co dzień. Zdecydowanie lepiej jest postawić na okulary.

Moje poprzednie tematy:
    19-11-2018 12:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
    Myślę, że w ogóle mozna zapomnieć o soczewkach czy okularach i pomyslec o laserowje korekcji wzroku. Optegra w Lublinie (i w innych miastach chyba tez) ma aktualnie fajna cene na badanie kwalifikujace do korekcji, zerknijcie sobie - http://www.sokoliwzrok.pl 
    Takie korekcji to teraz juz cos powszechnego, wiec warto rozwazyc taka opcje.

    Moje poprzednie tematy:
    28-11-2018 20:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Mermagda0
    Member
    ***

    Liczba postów: 115
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
    W sumie czemu nieSmile Jak dla mnie soczewki są bardzo dobrą opcją. Noszę je na co dzień do pracy, a w domu jak już nie muszę się niczym przejmować to zakładam okulary. Jak jeszcze się nie zdecydowaliście na nic to zajrzyjcie na https://blikpol.pl/soczewki-kontaktowe-dobor Blikpol proponuje profesjonalny dobór soczewek kontaktowych

    Moje poprzednie tematy:
    12-12-2018 16:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tralinka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 497
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Soczewki kontaktowe zamiast okularów. Co sądzicie?
    Nawet nie ma porównania, soczewki są dużo dużo wygodniejsze. Jeśli lekarz takie dobrał to takie nosić trzeba, ja mam akurat sferyczne i teraz soczewki 24 znalazłam w sklepie twojesoczewki.com to są takie które się nosi jakiś czas i nocą i dniem bez konieczności ściągania i trzymania w specjalnym płynie. Nie raz mi się zdarzyło o soczewkach zapomnieć i wyjmować w środku nocy to byłoby to całkiem niezłe rozwiązanie myślę. Stosujecie może takie, jak oczy po nocy się zachowują? moje ogólnie na soczewki reagują dobrze, zero dyskomfortu czy wrażliwości.

    Moje poprzednie tematy:
    25-01-2019 11:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Soczewki progresywne kokier 5 258 18-03-2024 16:28
    Ostatni post: Eagle
      Adapter SKB zamiast fotelików dziecięcych Melka 4 919 31-10-2023 22:44
    Ostatni post: lalamido

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS