Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agregaty prądotwórcze
Autor Wiadomość
oskarr85
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Agregaty prądotwórcze
Poszukuję agregatu prądotwórczego do domu jednorodzinnego. Znacie jakieś sprawdzone firmy zajmujące się sprzedażą takich agregatów?

Moje poprzednie tematy:
14-11-2015 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helenaa91
Member
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Agregaty prądotwórcze
W ubiegłym roku kupiliśmy sobie do naszego domu agregat na ramie, taki otwarty przeznaczony do zabudowy w pomieszczeniu - agregat sprawdza się bardzo dobrze. Tutaj http://www.agregatypradotworcze.org mają wiele rożnych rodzajów agregatów, więc na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
14-11-2015 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 419
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Agregaty prądotwórcze
Z tego co mówi mój mąż to zakup porządnego agregatu prądotwórczego to już duży wydatek, a koszt prądu wcale nie jest mały. Prowadzi budowy i woli wypożyczyć agregat niż kupić go na stałe na firmę. Używają go tylko na początku budowy, zanim zostanie doprowadzony prąd. Potem trzeba zwrócić uwagę jakiego się na dostawcę żeby rachunki były przyjazne.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2015 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hollly
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Agregaty prądotwórcze
Zanim sprawdzisz czy jest w twojej okolicy wypożyczalnia agregatów prądotwórczych to polecam wejść na stronę e-konferencje.pl tam jest artykuł dotyczący tych urządzeń Smile

Moje poprzednie tematy:
    25-06-2016 14:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    grego
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 2
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Agregaty prądotwórcze
    Przedsiębiorstwo Penta trudni się wynajmowaniem agregatów prądotwórczych. Służą do pracy stałej jako główne źródło zasilania. Można je wykorzystać także jako urządzenie rezerwowe w przypadku zanikania napięcia. Agregaty świetnie pełnią funkcję podczas większych wydarzeń kulturalnych, produkcji materiałów filmowych czy teledysków. Z urządzeń korzystają także zarządcy fabryk, magazynów przemysłowych. Wygłuszone kontenery, w których znajdują się urządzenia, powodują, że ich praca nie powoduje hałasu. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, zapraszamy do kontaktu pod numerem 601755422. Firma ma swoją siedzibę w Poznaniu przy ulicy Bronowej 1
    Moje poprzednie tematy:


      AgregatyPradotworcze.com.pl
      03-08-2017 11:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Ernest
      Member
      ***

      Liczba postów: 106
      Dołączył: Oct 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Agregaty prądotwórcze
      Wypożyczanie wcale nie wychodzi taniej. Może się tak wydawać, ale jak się zliczy wszystkie koszty to wychodzi, że taniej jest jednak kupić. W dodatku wtedy masz do dyspozycji agregat cały czas i nic cię nie zaskoczy. Zobaczcie sobie ofertę agregatów na stronie http://budmar-mb.pl/pl/ - mają sprzęt bardzo dobrej firmy - Benza w bardzo przyzwoitej cenie.

      Moje poprzednie tematy:
      08-11-2017 09:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Folijka
      Member
      ***

      Liczba postów: 222
      Dołączył: Oct 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Agregaty prądotwórcze
      Piszesz o sprawdzonej firmie, no to na pewno warto zaglądnąć do asortymentu Budmar http://budmar-mb.pl. Importują oni wyłącznie sprzęt sprawdzonych i renomowanych marek, zarówno nowy, jak i używany. Posiadają swój warsztat, więc przed zakupem wszystko dokładnie sprawdzają. Bardzo rzetelnie podchodzą do klientów, w końcu działają w tej branży od wielu lat, więc doskonale zdają sobie sprawę jak sprostać wymaganiom osób poszukujących tego typu sprzętu.

      Moje poprzednie tematy:
      01-07-2018 21:23
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Bartbu
      Member
      ***

      Liczba postów: 63
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Agregaty prądotwórcze
      Jak szukasz dobrych agregatów prądotwórczych to rozejrzyj się tutaj http://barracuda.sklep.pl

      Moje poprzednie tematy:
        09-07-2018 14:22
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Werox963
        Member
        ***

        Liczba postów: 180
        Dołączył: Mar 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Agregaty prądotwórcze
        Solidnym konceptem jak nie ma zasilania, jest użytkowanie agregatu prądotwórczego. Agregat bardzo dobrze spisuje się jak nie ma dostępu do źródła zasilania. Taki agregat wykorzystuje się na przykład przy budowie nowiutkiego lokalu, gdzie niezbędne jest stałe zasilanie, a brak jest do niego dostępu. Ja skorzystałem z pomocy marki - wynajem agregatów prądotwórczych.

        Moje poprzednie tematy:
        25-07-2018 14:17
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS