Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygotowanie do wzięcia kredytu
Autor Wiadomość
niggella
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Przygotowanie do wzięcia kredytu
Wkrótce zamierzam starać się o kredyt hipoteczny. Od jakiegoś czasu dbam o swoją zdolność kredytową, zbieram oszczędności, brakuje mi tylko jednej rzeczy - możliwości sprawdzenia, czy nie mam jakichś starych długów, opóźnień w płatnościach czy innych takich nierozwiązanych kwestii, które mogą mi przeszkodzić w jego uzyskaniu. Czy da się to jakoś samemu sprawdzić?

Moje poprzednie tematy:
24-07-2018 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breminjak
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
Wygląda na to, że potrzebujesz sprawdzić listę dłużników. To tam zbierane są dane o wszystkich opóźnieniach w płatnościach, niespłaconych długach. Będziesz mogła od razu sprawdzić na rzecz jakiej firmy jest dług, więc będzie szansa, żeby go uregulować i zostać wykreślonym. Raz na pół roku możesz to sprawdzić za darmo. Tu znajdziesz więcej informacji na ten temat: https://erif.pl/promocja/czy-jestem-na-l...dluznikow/

Moje poprzednie tematy:
24-07-2018 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
Częścią przygotowania powinno być zabezpieczenie danych osobowych bo moga wyciec, przecież ciągle się o tym teraz mówi. A na https://chronpesel.pl/ można zabezpieczyć pesel i wtedy dostaniemy informacje jakby ktoś chciał go do czegoś wykorzystać

Moje poprzednie tematy:
25-07-2018 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bonaven
Senior Member
****

Liczba postów: 551
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
(24-07-2018 12:12)niggella napisał(a):  Wkrótce zamierzam starać się o kredyt hipoteczny. ...

Co zażąda bank przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny, jakie dokumenty są konieczne?
Mamy tutaj zestawienie. Bank sprawdzi naszą zdolność kredytową, oceni ryzyko. To są długie laty spłaty i nie powinno to dziwić.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2020 22:19 przez Bonaven.)
10-02-2020 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
Poczytaj coś na ten temat tutaj - nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty/nest-lokata-lojalna. Warto oszczędzać za czasu, by mieć potem z czego żyć w przyszłości, a lokaty to po prostu bezpieczne inwestycje.

Moje poprzednie tematy:
04-03-2020 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,314
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #6
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
Na pewno warto zadbać o swoją zdolność kredytową. Im wyższą będziemy mieli, tym większą kwotę kredytu można uzyskać. Tutaj https://togethermagazyn.pl/jak-zwiekszyc...e-sposoby/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawy artykuł, z którym warto się zapoznać. Myślę, że wskazówki, które się tam znajdują mogą się przydać.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2021 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrej oferty bankowej w zakresie wzięcia kredytów inwestycyjnych to tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez NestBank. Jednocześnie licząc na wskazówki ze strony ich specjalistów, ale również poradniki jakie przygotowali na swojej stronie - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny...znesu-moze gdzie znajdziecie więcej informacji m.in na jaką formę biznesu warto się zdecydować w konkretnym przypadku. Pozdrawiam i oczywiście sukcesów Wam życzę!

Moje poprzednie tematy:
18-01-2021 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,424
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
Jak chce się wziąć kredyt, najlepiej wcześniej byłoby zapoznać się z różnymi ofertami i je między sobą porównać. Odwiedź ten artykuł i przeczytaj, czy warto przy tym korzystać z dostępnych w sieci rankingów.

Moje poprzednie tematy:
    01-02-2021 12:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tola299
    Member
    ***

    Liczba postów: 170
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
    Jeżeli planujecie wziąć kredyt na mieszkanie, to chciałbym Wam polecić wejść na stronę i zapoznać się z ich ofertą. Wybieracie kwotę kredytu oraz czas spłaty, a oni znajdą dla Was najlepszą dostępną ofertę w bankach.

    Moje poprzednie tematy:
    01-02-2021 17:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Przygotowanie do wzięcia kredytu
    Każdy kredyt trzeba dokładnie analizować, sprawdzać umowę etc. Czasami niedopatrzenie powoduje to, że potem mamy różne problemy. Bo chociażby czy mało słychać o kredytach frankowych. Dzisiaj niejeden się zastanawia ile kosztuje założenie sprawy cywilnej i czy da radę wygrać z takim bankiem?

    Moje poprzednie tematy:
    03-02-2021 23:06
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Pomoc w uzyskaniu kredytu pawelpruski 14 729 20-10-2023 22:11
    Ostatni post: beta66

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS