Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesele
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Wesele
Jeśli szukasz sali wesejnej, to polecam Krakowski Dom Weselny. To miejsce, w któym czeka Ciebie pełen profesjonalizm. Na pewno staną na wysokości zadania!

Moje poprzednie tematy:
11-03-2022 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Wesele
Ja widziałam, że wypożyczalnia krzeseł waraszawa ma bardzo dobrą ofertę. Jeśli szukasz krzeseł, stołów i innych rzeczy do zorganizowania imprezy lub wesela to warto się tam zgłosić. My chcemy wypożyczyć tam krzesła i stoły na nasz wielki dzień Smile
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
26-05-2022 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
perystka
Senior Member
****

Liczba postów: 290
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Wesele
Dziewczyny, muszę wam pokazać fotografa, którego miałam na swoim weselu https://redwedding.pl/fotograf-na-slub-gdansk/. Właśnie otrzymałam swoje zdjęcia i pomyślałam, że taki profesjonalista zasługuje na to, żeby dowiedzieli się o nim też inni! Spójrzcie tylko na jego portfolio, tam się dzieje magia Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2022 01:21 przez perystka.)
12-06-2022 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Wesele
Po pierwsze, życzę wszystkim osobom, które biorą ślub wszystkiego najlepszego! Po drugie, w kwestii wyboru cukierni mogę dorzucić swoje dwa grosze, bo zajmuję się organizacją wesel. Działam wyłącznie w województwie śląskim i na tej podstawie się wypowiem. Współpracowałam z kilkoma cukierniami i naprawdę mamy fajny poziom wypieków w Polsce. Jak jestem za granicą na weselach znajomych to różnie to wygląda. Nie mogę ograniczyć się do jednej cukierni, bo w sezonie ciężko jest z terminami. Jednak jedną chce wyróżnić to Cukiernia Hania, ma bardzo wysokiej jakości wypieki https://cukiernia-hania.pl/slodki-cateri...ty-weselne ,które również doskonale wyglądają. Jeśli planujecie wesele, to warto spojrzeć na ich ofertę.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2022 09:30 przez Krzysianowski.)
15-06-2022 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Wesele
Podpowiecie mi na jakie atrakcje weselne warto się zdecydować? Chcę miło zaskoczyć swoich gości i zrobić naprawdę niezapomnianą imprezę. Myślałam nad wata cukrowa na wesela - co sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
22-06-2022 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Wesele
Bardzo ważne jest też by wybrać dobre drinki, dlatego warto się zainspirować https://zdrajca-film.pl/drink-bar-weseln...ki-wybrac/ . Tutaj dowiecie się co będzie najlepszym wyborem

Moje poprzednie tematy:
25-06-2022 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #37
RE: Wesele
Jeśli wybierzesz piękną salę to ona będzie kluczem do sukcesu. Polecam Ci odwiedzić stronę https://www.sercebeskidu.pl/. Jest to bardzo nowoczesny obiekt o dużym zapleczu możliwości. Można tam nie tylko zorganizować wspaniałe wesele ale także odpocząć w malowniczym terenie czy zorganizować wyjazd integracyjny.

Moje poprzednie tematy:
22-07-2022 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #38
RE: Wesele
A co powiecie na zaproszenia ślubne ? Widziałam, że tutaj jednak wybór zaproszeń jest bardzo duży, dodatkowo bardzo ładnie wyglądają, więc może akurat przypadnie wam coś do gustu

07-02-2023 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karo29
Senior Member
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #39
RE: Wesele
Pewnie, że tak! To Wasz dzień i powinniście zorganizować go w taki sposób, byście Wy czuli się jak najlepiej. Co do poszczególnych elementów, warto dobierać je pod kątem Waszego gustu. Na stronie https://kobieco.pl/zaproszenia-na-slub-w-stylu-glamour/ czytałam o róznych propozycjach pod kątem doboru zaproszeń. Myślicie, że może być to dobrą opcją?

Moje poprzednie tematy:
    03-04-2023 22:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: Wesele
    Co do organizacji wesel to wiadomo, że to trudne przedsięwzięcie i tutaj chciałbym zapytać Was o ofertę https://dworgogolewo.pl/domy-i-sale-wese...lkopolsce/ chodzi o Wielkopolskę i dom weselny z przepięknie ozdobioną salą i noclegiem. Wiadomo, że cena też jest istotna tutaj. Co powiecie o tej ofercie?

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2023 09:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Atrakcje na wesele hiacynta09 80 26,911 29-01-2024 04:07
    Ostatni post: magda676
      Dj na wesele lirk 21 5,498 13-10-2023 12:50
    Ostatni post: fatyka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS