Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Autor Wiadomość
basiula
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Hej. Jestem osobą, która od dłuższego czasu zdecydowanie zbyt często zagląda do kieliszka. Zaczęłam chodzić nawet na AA, ale jakoś… nie wiem, nie widzę rezultatow, a też i inni nie wygladają na przekonanych do tego sposobu leczenia. Chciałam zapytac, czy ktoś tu ma pdobne doświadczenia i kiedy, czy raczej kiedykolwie będę czysta? Bo puki co to mnie ssie na picie jak diabli i niestety, ale często ulegam. Kiedy doznam jakiegoś oczyszczenia?

Moje poprzednie tematy:
19-07-2018 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukasnastolatek
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Taki stan t wiele miesięcy, a czasem lat terapii i wcale nie jest go tak łatwo osiągnać. Jednak nie jest to niemożliwe. Po prostu musisz włożyć w to bardzo dużo pracy. AA to zdecydowanie dobry krok, jednak zdecydowanie warto też poddac się jakiejś terapii indywidualnej. Przynajmnej ja tak uważam.

Moje poprzednie tematy:
20-07-2018 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mazak
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
ja z kolei myślę, że nie warto się bawić w półśrodki, tylko lepiej udać się do ośrodka, w którym zajmują się leczeniem. Jest na przykład Oaza, Ośrodek leczenia terapii uzależnień, gdzie leczy się osoby chore na alkoholizm i inne uzależnienia. Tam masz kompleksową terapię – poczawszy od detoksu, któy jest bardzo ważny w leczeniu uzależnień, przez terapię indywidualną po grupową. Mają naprawdę dobrą kadrę i wyposażenie. Sam ośrodek ma bardzo komfortowe warunki.

Moje poprzednie tematy:
20-07-2018 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
basiula
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Brzmisz tak, jakbyś tam był.

23-07-2018 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mazak
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Bo owszem, leczyłem się tam, ale nie z alkoholizmu, a z narkomanii. Byłem, że tak powiem zatwardzialym ćpunem i przez wiele lat brałem. Otrząsnąłem się w pewnej chwili, jak wylądowałem w szpitalu, bo przedawkowałem. Lekarz mi powiedział, że jeszcze chwila i bym się widział ze świętym Piotrem. Detoks daje pierwsze wrażenie oczyszczenia. Nie jest miły, ale jes lepszy niż te w publicznych ośrodkach. Później sama terapia, kwaał roboty, jak ktoś wyżej pisał, ale do przejścia. Kiedy się stamtąd wychodzi, zmienia się spojrzenie na wszystko.

23-07-2018 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
basiula
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Chciałabym coś wiecej poczytać o leczeniu u nich. Masz może jakąś stronę?

23-07-2018 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostka
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Ja znalazłam, bo też szukałam dla przyjaciela ośrodka, w którym mogliby go wyleczyć z koeli z lekomanii. Tak jak poczytałam na stronie http://www.terapie-uzaleznien.com.pl/ter...pia-kobiet trochę inaczej też podchodza do leczenia kobiet. U nas najcześciej jest inne podłoże choroby, a też inaczej przebiega. Dlatego im szybciej podejmiesz leczenie tym lepiej i zdrowiej. Pwodzenia życzę!

Moje poprzednie tematy:
24-07-2018 09:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #8
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, że media społecznościowe też mogą być uzależnieniem, a tak właśnie niestety jest. Jak chcesz wiedzieć jak wpływa on na relacje miedzy ludźmi to przeczytaj sobie artykuł https://wrealu24.pl/wplyw-socialmediow-n...zy-ludzmi/

Moje poprzednie tematy:
31-07-2018 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sombrerka
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Mi się wydaje, że tak naprawdę nigdy... Nałóg powróci kiedy zapalisz lub wypijesz więc musisz uważać

Moje poprzednie tematy:
    31-07-2018 22:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amelka01
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 628
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
    To zalezy jeszcze od samego siebie - czy jestesmy na tyle silni aby rzeczywiscie skonczyc z uzaleznieniem. Mimo to niezbedna jest tu fachowa pomoc specjalistow. Dzięki takim klinikom jak ta Medox z Nowego Modlina http://medox.org.pl/ wiele osob wkoncu skonczylo z nalogiem a wiem to po sobie.

    Moje poprzednie tematy:
    09-08-2018 23:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS