Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Autor Wiadomość
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
a słyszeliście juz o ośrodku leczenia uzależnień NEFO ? Mają swoją strone internetową i aktywny fanpage na facebooku https://www.facebook.com/NefoPL/. Nowoczesne metody leczenia, duża skuteczność i indywidualne podejście do klienta. Prowadzą nawet sesje motywujące do podjęcia leczenia. Istnieje możliwość pobytu w ośrodku lub konsultacji online.

Moje poprzednie tematy:
09-04-2019 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela78
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #22
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Moim zdaniem, najlepiej udać się do specjalistów w tej dziedzinie. Z czystym sercem mogę polecić Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo. Również dostałam ją z polecenia i nie żałuję, że zaprowadziłam tam ojca. Zaraz minie rok jak już nie pije alkoholu. Mam nadzieję, że będzie tak najdłużej, bo naprawdę była to dla niego ostatnia szansa.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2019 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Najważniejsze, to że sama dostrzegłaś problem i postanowiłaś zapisać się na leczenie. Jeśli natomiast obecna forma walki z nałogiem nie przyniosła rezultatów, to może warto pomyśleć o czymś bardziej radykalnym? Np. wszywka alkoholowa. Polecam poczytać więcej na ten temat - https://esperalgdansk.com/esperal-tczew-...d-gdanski/. Działanie Esperalu opisuje się jako odczuwanie szeregu objawów silnego zatrucia alkoholowego, utożsamianego z bardzo wzmożonym kacem. W ten sposób tworzy się postawa awersyjna, która powinna powstrzymać osobę uzależnioną przed konsumowaniem napojów alkoholowych.

Moje poprzednie tematy:
11-11-2021 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Jeżeli za często sięgasz po alkohol, to koniecznie powinnaś udać się na odtruwanie alkoholowe w Szczecinie. Jeżeli zabieg w klinice Ci nie odpowiada, to wcześniej możesz umówić się na wizytę domową. Dzięki odtruwaniu alkoholowemu Twój organizm zostanie pozbawiony trucizny powstałej przez nadużycie alkoholu. Proces przebiega bardzo szybko, nie ma się czego ani bać ani wstydzić. Nie zajmie Ci to dłużej niż 1-2h. A z pewnością pomoże w ciężkiej walce z chorobą alkoholową.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2021 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
Osoba borykająca się z alkoholizmem będzie chora całe życie. Warto zadbać o siebie i być pod opieką lekarzy i terapeutów. Swoją drogę wyjścia z nałogu warto zacząć w polecanym ośrodku http://www.enklawa-natury.pl/prywatny-os...koholizmu/

Moje poprzednie tematy:
13-05-2022 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Kiedy będę już „oczyszczona” z nałogu?
A co powiecie na https://medox.org.pl/ ? W ostatnim czasie mój mąż zapisał się tutaj na leczenie alkoholizmu i powiem wam, że w końcu udało mu się stanąć na nogi. Teraz w ogóle już nie pije

Moje poprzednie tematy:
05-06-2022 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS