Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trądzik - jaki krem ?
Autor Wiadomość
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Trądzik - jaki krem ?
W przypadku kiedy szukacie profesjonalnej jakości w zakresie kosmetyków do pielęgnacji skóry, a przede wszystkim swojej wrażliwej cery to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini - https://www.aptekagemini.pl/ziaja-gdansk...ml-9046794 gdzie zmawiałam Ziaja GdanSkin olejowy peeling do ciała z kruszonymi muszlami oparty jest na nawadniającej mocy kocanki nadmorskiej i szanty zwyczajnej oraz biofermentu z cynku, krzemu, magnezu, miedzi i żelaza. Działa świetnie, cena naprawdę niewysoka i dostawa na czas Smile

Moje poprzednie tematy:
31-01-2021 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oktan
Member
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Trądzik - jaki krem ?
Eh, też cierpię na tą zarazę... Polecam żel Mediqskin. Znacznie zmniejszył mi ilość rzeczy do wyciśnięcia. Tylko przy nim musisz koniecznie nakładać filtr, najlepiej 50. No i zadbać o nawilżenie, bo inaczej przesuszy Ci skórę. Ja nakładam żel na noc, na całą twarz, czekam 10-15 min. i na to kładę lotion Cerave. Twoja skóra będzie się musiała przyzwyczaić do żelu, więc na początku stosuj raz na dwa, trzy dni.

Na stronie jest również opisane, czym może grozić wyciskanie wągrów.

Zdecydowanie tego nie polecam bo jeszcze mozesz pogorszyć stan skóry.
Moje poprzednie tematy:


Ja się nie przyzwyczajam. Nigdy i do niczego. Kiedy się przyzwyczajasz, to jakbyś umierał.
29-03-2021 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tola299
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Trądzik - jaki krem ?
W moim przypadku korzystam wyłącznie z produktów sklepu https://eveline.pl/pielegnacja-twarzy/po...naczynkowa , ponieważ cenie sobie jakość w rozsądnej cenie. Jeżeli szukasz odpowiedniego produktu na trądzik, to w ich ofercie znajdziesz wiele sprawdzonych kremów.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2021 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
natkawal76
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Trądzik - jaki krem ?
Niestety ostatnio dolega mi straszny ból pleców i tak się zastanawiam co z tym zrobić. Byłem na rezonansie ale nic szczególnego nie wykazał, zmiany jak zmiany u każdego są. Powiedziano mi że co jednak na cztery osoby skarży sie na ból kręgosłupa i ze takie mamy czasy. Jednak dla mnie to nie jest odpowiedź. Dlatego postanowiłem skorzystać - https://expertwpc.pl/pokaz-produkt/sztac...tracyt/155 podobno może pomóc. A Wam co pomogło?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2022 11:56 przez natkawal76.)
30-04-2021 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Srebro koloidalne na trądzik luiz 8 986 29-01-2024 21:33
Ostatni post: Melka
  Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy elacara 4 630 28-10-2023 17:34
Ostatni post: karinos83

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS